B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Ciuffi Snack Bisko Adult Medium & Large 500 g

Skladem > 30
54 Kč
108 Kč/kg
Doprava zdarma

Ciuffi Snack Roller Adult All Breeds 500 g

Skladem > 30
54 Kč
108 Kč/kg
Doprava zdarma

NAP Arašídové máslo pro psy Banán 120 ml

Skladem 10
118 Kč
983 Kč/l
Doprava zdarma

NAP Arašídové máslo pro psy Borůvka 120 ml

Skladem 10
118 Kč
983 Kč/l
Doprava zdarma

NAP Psí proteinová tyčinka Hmyzí 50 g

Skladem 15
48 Kč
1 152 Kč/bal
Doprava zdarma

NAP Psí proteinová tyčinka Recovery hovězí 50 g

Skladem 15
48 Kč
960 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Dog Snacks Meaty Bites Duck GF 70 g

Skladem > 30
75 Kč
1 071 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Dog Snacks Meaty Bites Elk & Duck GF 70 g

Skladem 28
75 Kč
1 071 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Dog Snacks Meaty Bites Venison & Duck GF 70 g

Skladem > 30
75 Kč
1 071 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Dog Snacks Meaty Bites Reindeer & Duck GF 70 g

Skladem 18
75 Kč
1 071 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Dog Snacks Meaty Bites Lamb GF 70 g

Skladem > 30
75 Kč
1 071 Kč/kg
Doprava zdarma

Zlaté Ančovičky sušené 100 g

Skladem > 30
77 Kč
770 Kč/kg
Doprava zdarma

Penis / býkovec hovězí řezaný JUKO 20 cm (5 ks)

Skladem > 30
350 Kč
70 Kč/ks
Doprava zdarma

Plíce hovězí sušené 40 g

Skladem > 30
31 Kč
775 Kč/kg
Doprava zdarma

Plíce hovězí sušené 500 g

Skladem > 30
228 Kč
456 Kč/kg
Doprava zdarma

Ibéricas Dog tyčinky hovězí 350 g (cca 30 ks)

Skladem 2
136 Kč
389 Kč/kg
Doprava zdarma

Ibéricas Dog tyčinky jehně 350 g (cca 30 ks)

Skladem 5
136 Kč
389 Kč/kg
Doprava zdarma

Ibéricas Dog tyčinky pro štěňata 350 g (cca 30 ks)

Skladem 1
136 Kč
389 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata