B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Mouční červi JUKO, sáček 5 kg

není skladem
1 292 Kč
Doprava zdarma

Premium Relax funkční pamlsek na zmírnění stresu 60 g

Skladem > 30
29 Kč
483 Kč/kg
Doprava zdarma

Premium Longevity funkční pamlsek pro dlouhý a aktivní život 60 g

Skladem > 30
29 Kč
483 Kč/kg
Doprava zdarma

Penis / býkovec hovězí řezaný JUKO 24 cm (3 ks)

Skladem > 30
349 Kč
116 Kč/ks
Doprava zdarma

Tresčí kůže sušená Cop JUKO 100 g (4 ks)

není skladem
97 Kč
19 Kč/ks
Doprava zdarma

Tresčí kůže sušená Kroužek JUKO 100 g (2 ks)

Skladem 3
100 Kč
25 Kč/ks
Doprava zdarma

Velbloudí dršťky sušené JUKO 200 g

Skladem > 30
102 Kč
510 Kč/kg
Doprava zdarma

Velbloudí kůže sušená JUKO 200 g

Skladem 25
123 Kč
615 Kč/kg
Doprava zdarma

Telecí penis JUKO 12 cm (10 ks)

Skladem > 30
183 Kč
18 Kč/ks
Doprava zdarma

Kachní krky sušené JUKO 200 g

Skladem > 30
87 Kč
435 Kč/kg
Doprava zdarma

Bourec morušový sušený JUKO 100 g

Skladem > 30
40 Kč
400 Kč/kg
Doprava zdarma

IRONpet tréninkové masové pamlsky Hovězí 400 g

Skladem 18
141 Kč
353 Kč/kg
Doprava zdarma

IRONpet tréninkové masové pamlsky Vepřové 400 g

Skladem 20
141 Kč
353 Kč/kg
Doprava zdarma

IRONpet dentální masové pamlsky Hovězí 400 g

Skladem 23
141 Kč
353 Kč/kg
Doprava zdarma

IRONpet tréninkové masové pamlsky Jehněčí 400 g

Skladem 11
141 Kč
353 Kč/kg
Doprava zdarma

IRONpet dentální masové pamlsky Kachní 400 g

Skladem > 30
141 Kč
353 Kč/kg
Doprava zdarma

IRONpet dentální masové pamlsky Jehněčí 400 g

Skladem > 30
141 Kč
353 Kč/kg
Doprava zdarma

IRONpet dentální masové pamlsky Vepřové 400 g

Skladem 7
141 Kč
353 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata