B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy neslouží jen jako pochoutka, ale využijete je především jako praktickou pomůcku při výcviku. Skvěle poslouží při odměňování mazlíčka za poslušnost. Mimo to napomáhají také zubní hygieně a zpestří stravu. Pamlsky vybírejte podle aktivity, kterou plánujete s pejskem dělat. Menší pamlsky se hodí na výcvik nebo je oceníte na procházkách. Větší poslouží zase pro dlouhé hodiny domací zábavy. Objevte naši širokou nabídku sušeného masa, šunkových kostí nebo dentálních pamlsků pro zdravý chrup. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Serrano Snack Dog Beef 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Ucho hovězí se záouškem XL - Nestandardní tvar PRODEJ PO BALENÍ (100 ks)

Skladem > 30
30 Kč 27 Kč
27 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Zlevněné zboží
Sleva 10 %

Bozita Dog Snacks Meaty Bites Display GF MIX 70 g (50 pack) Expirace 10-11/26

Skladem 2
3 706 Kč 2 780 Kč
794 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Zlevněné zboží
Sleva 25 %

Drůbeží plátky XXL pack 250 g

Skladem 10
112 Kč
448 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Hovězí masíčka 60 g

Skladem > 30
32 Kč
533 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Lososové plátky 50 g

Skladem > 30
25 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Masíčka s vepřovým, dýní a bylinkami 60 g

Skladem > 30
32 Kč
533 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Masíčka s játry, jablkem a kurkumou 60 g

Skladem > 30
32 Kč
533 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Hovězí plátky XXL pack 250 g

Skladem 13
112 Kč
448 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Lososová masíčka 60 g

Skladem > 30
32 Kč
533 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Drůbeží plátky 50 g

Skladem 8
25 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Lososové plátky XXL pack 250 g

Skladem 30
112 Kč
448 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Drůbeží masíčka 60 g

Skladem > 30
32 Kč
533 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Masíčka s treskou, kelpou a spirulinou 60 g

Skladem > 30
32 Kč
533 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Hovězí plátky 50 g

Skladem > 30
25 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Vepřové plátky XXL pack 250 g

Skladem 14
112 Kč
448 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Bult Salámky zvěřina 20 cm (40 ks)

Skladem > 30
374 Kč
9 Kč/ks
Doprava zdarma
Novinka

Bult Dog Plátky hovězí s goji a mrkví 60 g (6 ks)

Skladem > 30
23 Kč
383 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
/seznamapi/postdata