B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Startovací sada pro drůbež 4 produkty

Skladem 6
1 267 Kč
Doprava zdarma

Napáječka kov a plast s lahví 2 l

Skladem 1
131 Kč
Doprava zdarma

Velké krmítko pro hlodavce

Skladem > 30
106 Kč
Doprava zdarma

Krmítko pro drůbež s nožičkami (edice limetka) 8 kg

Skladem > 30
394 Kč
Doprava zdarma

Napáječka pro drůbež z recyklovaného plastu 5 l

Skladem > 30
119 Kč
Doprava zdarma

Startovací sada pro drůbež 5 produktů

Skladem 3
1 274 Kč
Doprava zdarma

Napáječka niplová s nádobou 1 l

Skladem > 30
93 Kč
Doprava zdarma

Krmítko pro hlodavce 2 v 1

Skladem 8
226 Kč
Doprava zdarma

Závěsná klobouková napáječka pro drůbež, zelená 5 l

Skladem > 30
204 Kč
Doprava zdarma

Terarijní keramzit 3 l

Skladem > 30
88 Kč
29 Kč/l
Doprava zdarma

Grit Drůbež speciál Mikrop 10 kg

Skladem 29
230 Kč
23 Kč/kg
Doprava zdarma

Pivovarské kvasnice granulované Mikrop 5 kg

Skladem 20
477 Kč
95 Kč/kg
Doprava zdarma

Krmítko Berry, slonová kost

Skladem 20
520 Kč
Doprava zdarma

krmítko ROBIN s eurozávěsem, antracit

Skladem > 30
261 Kč
Doprava zdarma

krmítko ROBIN s eurozávěsem, zelená

Skladem > 30
261 Kč
Doprava zdarma

Energys Pštros Mini (do 6 měsíců) 25 kg

není skladem
591 Kč
24 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Bráněnka sušená JUKO, dóza 500 ml ( 75 g )

Skladem > 30
65 Kč
130 Kč/l
Doprava zdarma

Lojové peletky s rozinkami a jeřabinami JUKO, sáček 500 g

Skladem > 30
65 Kč
130 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata