B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří psa
Velikost plemene
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení
Určení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro psy

Granule pro psy tvoří základ zdravé a vyvážené psí stravy. V našem e-shopu najdete suché krmivo pro psy všech velikostí a věkových kategorií – od štěňat přes dospělé psy až po seniory. Nabízíme kvalitní granule značek Amanova, OPTIMAnova, IRONpet a dalších. V nabídce najdete varianty hypoalergenní, bezlepkové či holistické. Vyberte si granule podle stáří, velikosti plemene nebo specifických potřeb – jako je citlivé zažívání, aktivita nebo redukce hmotnosti. Krmení granulemi je praktické, zdravé a oblíbené i mezi náročnými chovateli.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Amanova Starter Babydog Chicken & Quinoa LG 2 kg

Skladem 16
369 Kč
185 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Dog Puppy Pork & Rice 12 kg

Skladem 22
1 441 Kč
120 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Dog Adult Medium Pork & Rice 2 kg

Skladem 26
345 Kč
173 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Dog Puppy Pork & Rice 2 kg

Skladem 4
356 Kč
178 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Dog Adult Medium Pork & Rice 12 kg

Skladem 23
1 401 Kč
117 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Dog Adult Medium & Large Chicken & Potato GF 12 kg

Skladem 6
1 476 Kč
123 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

IRONpet Puppy All Breeds Rabbit 12 kg

Skladem > 30
1 790 Kč
149 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

IRONpet Dog Adult Mini Rabbit 2 kg

Skladem > 30
328 Kč
164 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

IRONpet Dog Adult All Breeds Pork 12 kg

Skladem > 30
1 261 Kč
105 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

IRONpet Dog Adult Medium & Large Rabbit 12 kg

Skladem > 30
1 643 Kč
137 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

IRONpet Dog Adult Mini Rabbit 12 kg

Skladem > 30
1 740 Kč
145 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Dog Adult Mini Sensitive Salmon & Potato GF 6 kg

Skladem > 30
903 Kč
151 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Dog Adult Mini Pork 8 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 23
1 067 Kč 856 Kč
86 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 20 %

Prestige Balíček pro štěně Malá a střední plemena Kuře

Skladem 23
323 Kč 275 Kč
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 15 %

Prestige Balíček pro štěně Velká plemena Losos

Skladem > 30
350 Kč 298 Kč
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 15 %

Prestige Dog Adult Mini Salmon 8 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 5
1 066 Kč 855 Kč
86 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 20 %

Prestige Dog Puppy Mini & Medium Chicken 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 23
1 417 Kč 1 206 Kč
86 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 15 %

Prestige Dog Adult All Breeds Light 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 17
1 192 Kč 1 007 Kč
72 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 16 %
/seznamapi/postdata