B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří psa
Velikost plemene
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení
Určení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro psy

Granule pro psy tvoří základ zdravé a vyvážené psí stravy. V našem e-shopu najdete suché krmivo pro psy všech velikostí a věkových kategorií – od štěňat přes dospělé psy až po seniory. Nabízíme kvalitní granule značek Amanova, OPTIMAnova, IRONpet a dalších. V nabídce najdete varianty hypoalergenní, bezlepkové či holistické. Vyberte si granule podle stáří, velikosti plemene nebo specifických potřeb – jako je citlivé zažívání, aktivita nebo redukce hmotnosti. Krmení granulemi je praktické, zdravé a oblíbené i mezi náročnými chovateli.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Harper and Bone Dog Puppy příchutě farmy AKCE 2 x 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 2
2 794 Kč 2 529 Kč
97 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 9 %

Harper and Bone Dog Senior Light příchutě farmy AKCE 2 x 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 7
2 730 Kč 2 473 Kč
95 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 9 %

Harper and Bone Dog Adult Large & Medium divy oceánu AKCE 2 x 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 13
2 916 Kč 2 642 Kč
102 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 9 %

Harper and Bone Dog Adult Large & Medium příchutě farmy AKCE 2 x 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 4
2 625 Kč 2 376 Kč
91 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 9 %

Harper and Bone Dog Adult Mini čerstvé z trhu AKCE 2 x 10 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 6
2 614 Kč 2 332 Kč
106 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 11 %

Harper and Bone Dog Adult Large & Medium čerstvé z trhu AKCE 2 x 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 12
3 134 Kč 2 847 Kč
110 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 9 %

IRONpet Balíček pro štěně Malá a Střední plemena

Skladem 22
283 Kč 142 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 50 %

OPTIMANova Balíček pro štěně Digestive

Skladem > 30
644 Kč 547 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

PROPESKO Dog Mini 1 kg

Skladem > 30
58 Kč 48 Kč
48 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

OPTIMANova Balíček pro štěně Sensitive

Skladem 20
697 Kč 592 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

RENO Dog hovězí 10 kg

Skladem > 30
327 Kč 268 Kč
27 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 18 %

Dax Dog granule drůbeží 3 kg

Skladem 24
117 Kč 101 Kč
34 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

Delicias Dog Adult Soft poloměkké krmivo 1,5 kg (6 ks) SLEVA 10 %

Skladem 13
1 623 Kč 1 461 Kč
162 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Delicias Dog Puppy Soft poloměkké krmivo 800 g (8 ks) SLEVA 10 %

Skladem 1
1 282 Kč 1 154 Kč
1 443 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

OPTIMAnova Balíček pro štěně Malá plemena

Skladem > 30
552 Kč 469 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Dax Dog granule hovězí 3 kg

Skladem > 30
117 Kč 101 Kč
34 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

IRONpet Dog Puppy Mini & Medium Turkey (Krocan) 1,5 kg Expirace 11/2026

Skladem 19
207 Kč 104 Kč
69 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 50 %

Bozita Purely Dog Adult Small Salmon & Beef GF 2,5 kg

Skladem 10
457 Kč 388 Kč
155 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 15 %
/seznamapi/postdata