B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Složení
Stáří psa
Určení
Velikost plemene

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Eminent krmivo pro psy

Eminent krmivo pro psy je české superprémiové krmivo vyvinuté ve spolupráci s veterináři. Nabízí receptury bez lepku a sóji, s vysokým podílem živočišných proteinů pro vynikající kondici a zdravé trávení. Řady jako Eminent Mini nebo Gold se zaměřují na specifické potřeby malých plemen i citlivých jedinců. Obsahují přírodní antioxidanty, glukosamin, chondroitin a kvalitní tuky pro zdravé klouby a srst. Díky pečlivě vybraným surovinám a vlastním laboratorním kontrolám je Eminent zárukou kvality i spokojenosti vašeho psa.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Eminent Dog Senior 15 kg

Skladem 18
870 Kč
58 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Adult Mini 3 kg

Skladem 23
188 Kč
63 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Adult Mini 15 kg

Skladem 12
885 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Puppy Large Breed 15 kg

Skladem 14
885 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Puppy 15 kg

Skladem 8
942 Kč
63 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Lamb & Rice 15 kg

Skladem 4
1 103 Kč
74 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Senior 3 kg

Skladem 16
197 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Adult 15 kg

Skladem > 30
870 Kč
58 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Adult Large Breed 15 kg

Skladem > 30
885 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Kitten sušené mléko 250 g

Skladem 21
229 Kč
916 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Lamb & Rice 3 kg

Skladem 14
228 Kč
76 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Junior Maxi 15 kg

není skladem
885 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Eminent Dog Adult Large Breed 3 kg

Skladem 8
192 Kč
64 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Puppy Large Breed 3 kg

Skladem 10
201 Kč
67 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Puppy sušené mléko 500 g

Skladem 24
179 Kč
358 Kč/kg
Doprava zdarma

Hubert Dog 15 kg

Skladem > 30
675 Kč
45 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Dog Adult 3 kg

Skladem 14
188 Kč
63 Kč/kg
Doprava zdarma

Eminent Puppy sušené mléko 2 kg

Skladem 2
536 Kč
268 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata