B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ptáci

Deli Nature Premium andulka 4 kg

není skladem
258 Kč
65 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Birdelicious Amazonia Amazonský papoušek 750 g

Skladem 12
99 Kč
132 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Birdelicious Serengeti Africký papoušek 750 g

Skladem 25
99 Kč
132 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Birdelicious Amazonia Amazonský papoušek 2 kg

Skladem 1
254 Kč
127 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Premium papoušek 1 kg

Skladem 20
72 Kč
72 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Premium papoušek 4 kg

není skladem
276 Kč
69 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Premium Parrots velký papoušek 3 kg

Skladem 8
287 Kč
96 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Birdelicious Pantanal velký papoušek 2 kg

Skladem 20
304 Kč
152 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Premium chovný holub 4 kg

Skladem > 30
214 Kč
54 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Birdelicous Australský menší papoušek 800 g

Skladem 22
90 Kč
113 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Birdelicious kanárek 800 g

Skladem 12
90 Kč
113 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Premium kanárek 1 kg

Skladem 13
86 Kč
86 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Birdelicious Africký papoušík 800 g

Skladem 30
90 Kč
113 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Premium andulka 1 kg

Skladem > 30
68 Kč
68 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Birdelicious andulka 800 g

Skladem > 30
80 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Birdelicious andulka 2,5 kg

Skladem 22
231 Kč
92 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Grit pták 1,2 kg

Skladem 24
143 Kč
119 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Birdelicious Africký papoušík 2,5 kg

Skladem 2
237 Kč
95 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata