B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Croci

Croci – italská kvalita, styl a inovace pro domácí mazlíčky.

Croci je renomovaná italská značka chovatelských potřeb, která již od roku 1984 přináší inovativní produkty pro domácí mazlíčky a jejich majitele. Společnost se během více než čtyř desetiletí vypracovala mezi přední evropské výrobce a distributory produktů pro zvířata.

Croci

 

Díky spojení italského designu, důrazu na kvalitu, neustálým inovacím a hlubokému porozumění potřebám zvířat i jejich chovatelů si značka Croci získala důvěru zákazníků ve více než 40 zemích světa. Její produkty jsou oblíbené jak mezi běžnými majiteli domácích mazlíčků, tak mezi profesionálními chovateli.

Tradice, inovace a certifikovaná kvalita
Od svého založení investuje Croci do vývoje nových produktů, moderních výrobních technologií a neustálého zlepšování kvality. Významným milníkem bylo získání certifikace kvality pro návrh, vývoj, výrobu a obchodní procesy, která potvrzuje vysoké standardy značky.

Každý produkt vzniká s cílem nabídnout maximální komfort, bezpečnost a praktičnost při každodenní péči o domácí mazlíčky.

Jedním z charakteristických znaků značky Croci je spojení funkčnosti a moderního designu. Produkty jsou navrhovány tak, aby nejen plnily svůj účel, ale zároveň esteticky zapadly do moderních domácností.

Croci věří, že potřeby pro domácí mazlíčky mohou být praktické, bezpečné a zároveň stylové.

Zaměřeno na pohodlí a spokojenost zvířat
Při vývoji produktů klade značka důraz na přirozené potřeby zvířat. Výsledkem jsou výrobky navržené s ohledem na komfort, bezpečnost, odolnost a dlouhou životnost.

Ať už hledáte vybavení pro každodenní péči, cestování, odpočinek nebo zábavu svého mazlíčka, Croci nabízí řešení pro všechny životní situace.

Proč si vybrat Croci?
- italská značka s tradicí od roku 1984
- více než 40 let zkušeností v oboru
- důraz na kvalitu, bezpečnost a funkčnost
- moderní italský design
- neustálé inovace a vývoj nových produktů
- oblíbená mezi chovateli po celém světě

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Kartáč Flexi oboustranný vínový L Croci

Skladem 12
205 Kč
Doprava zdarma

Kleště na drápy vínové Croci

Skladem 4
152 Kč
Doprava zdarma

Kartáč trojúhelník vínový Croci

Skladem > 30
125 Kč
Doprava zdarma

Kartáč Flexi oboustranný vínový M Croci

Skladem 19
178 Kč
Doprava zdarma

Furminátor vínový L Croci

Skladem 18
328 Kč
Doprava zdarma

Furminátor vínový S Croci

Skladem 14
267 Kč
Doprava zdarma

Kartáč ovál vínový Croci

Skladem 11
153 Kč
Doprava zdarma

Hračka pro psy stimulace inteligence PYRAMIDA růžová

Skladem 2
195 Kč
Doprava zdarma

Hračka pro psy stimulace inteligence ONIGIRI růžová

Skladem 2
213 Kč
Doprava zdarma

Hračka pro psy stimulace inteligence PONT fialová

Skladem 3
195 Kč
Doprava zdarma

Hračka pro psy stimulace inteligence PONT zelená

Skladem 9
195 Kč
Doprava zdarma

Hračka pro psy stimulace inteligence ONIGIRI zelená

Skladem 14
213 Kč
Doprava zdarma

Hračka pro psy stimulace inteligence PYRAMIDA modrá

Skladem 4
195 Kč
Doprava zdarma

Hračka pro psy stimulace inteligence ONIGIRI žlutá

Skladem 28
213 Kč
Doprava zdarma

Croci Tofu Clean Litter podestýlka 10 l (4,5 kg)

Skladem 6
488 Kč
49 Kč/l
Doprava zdarma

Rostlinné stelivo ECO clean 10 l

Skladem 22
290 Kč
29 Kč/l
Doprava zdarma

Rostlinné stelivo ECO clean 6 l

Skladem 6
195 Kč
33 Kč/l
Doprava zdarma

Rostlinné stelivo ECO clean 20 l

Skladem > 30
528 Kč
26 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata