B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Amanova Cat Adult Lamb & Pumpkin GF 1,5 kg

Skladem 1
404 Kč
269 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Rabbit & Pumpkin GF 1,5 kg

Skladem 29
452 Kč
301 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Tuna & Whitebaits ve vývaru (09), konzerva 70 g

Skladem > 30
34 Kč
486 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Turkey & Pumpkin GF 1,5 kg

není skladem
404 Kč
269 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Chicken & Quinoa LG 1,5 kg

Skladem 9
309 Kč
206 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Adult Salmon & Quinoa LG 1,5 kg

Skladem 9
357 Kč
238 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Sterilised Fish & Turkey GF (P12), kapsička 85 g

Skladem > 30
34 Kč
400 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Tuna & Seaweed (mořské řasy) v želé (13), konzerva 70 g

Skladem > 30
34 Kč
486 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Sterilised Chicken GF (P10), kapsička 85 g

Skladem > 30
34 Kč
400 Kč/kg
Doprava zdarma

Amanova Cat Beef & Chicken GF (P14), kapsička 85 g

Skladem > 30
34 Kč
400 Kč/kg
Doprava zdarma

Vibrisse Shake Kuřecí polévka 135 g

Skladem > 30
25 Kč
185 Kč/kg
Doprava zdarma

Vibrisse Shake Tuňáková polévka 135 g

Skladem > 30
25 Kč
185 Kč/kg
Doprava zdarma

Vibrisse Shake Kachní polévka 135 g

Skladem > 30
25 Kč
185 Kč/kg
Doprava zdarma

Vibrisse Shake Senior Tuňáková polévka s vitamínem C 135 g

Skladem > 30
25 Kč
185 Kč/kg
Doprava zdarma

Vibrisse Shake Kitten Kuřecí polévka s omega 3 135 g

Skladem > 30
25 Kč
185 Kč/kg
Doprava zdarma

Chat & Chat Cat Adult Indoor Chicken 2 kg

Skladem > 30
112 Kč
56 Kč/kg
Doprava zdarma

WC Furba Chic 3 v 1, béžová

Skladem 15
535 Kč
Doprava zdarma

WC ovál velký Sprint, šedá

Skladem > 30
193 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata