B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro hlodavce

Plánujete pořídit si domů malého králíčka nebo křečka a sháníte vybavení? Zjišťujete kolik stojí krmivo či klec pro fretku? Co všechno budete potřebovat když si domu přinesete osmáka nebo myš? Kde sehnat kvalitní a prostornou klec za dobrou cenu? Aby jsme vám usnadnili hledání vytvořili jsem speciální sekci - Hlodavci - kde naleznete vše co se týka potřeb pro hlodavce a jejich krmení.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Ham-Stake Bylinky a větvičky pro králíky 100 g

Skladem > 30
75 Kč
750 Kč/kg
Doprava zdarma

Ham-Stake Přírodní krmítko s bylinkami a zeleninou - mini

Skladem 12
176 Kč
176 Kč/ks
Doprava zdarma

Ham-Stake Proutěné větvičky 100 g

není skladem
71 Kč
71 Kč/ks
Doprava zdarma

Ham-Stake 4 tlapky

Skladem 18
137 Kč
137 Kč/ks
Doprava zdarma

Ham-Stake Petrželkové srdce velikost S

není skladem
75 Kč
75 Kč/ks
Doprava zdarma

Ham-Stake Zeleninový salát pro hlodavce a králíky 50 g

Skladem > 30
54 Kč
1 080 Kč/kg
Doprava zdarma

Ham-Stake Lískové větvičky s petrželovou natí 50 g

Skladem > 30
56 Kč
1 120 Kč/kg
Doprava zdarma

Ham-Stake Březová pizza se semínky - malá

není skladem
96 Kč
96 Kč/ks
Doprava zdarma

Ham-Stake Bylinkový domek se zeleninou - malý

Skladem 6
167 Kč
167 Kč/ks
Doprava zdarma

Ham-Stake Bukové hlodací tyčinky (6 ks)

Skladem 26
86 Kč
14 Kč/ks
Doprava zdarma

Ham-Stake Bylinkový klas se zeleninou a ovocem

Skladem 8
95 Kč
Doprava zdarma

Ham-Stake Topinamburové stonky s řepou 60 g

Skladem > 30
64 Kč
1 067 Kč/kg
Doprava zdarma

Ham-Stake Větvičky vrby 100 g

Skladem 12
80 Kč
800 Kč/kg
Doprava zdarma

Tunel vojtěškový plněný bylinkami a semínky Dako

Skladem 24
70 Kč
70 Kč/ks
Doprava zdarma

Piškot se slunečnicí Dako 50 g

Skladem 24
28 Kč
560 Kč/kg
Doprava zdarma

Piškot s ovocem Dako 50 g

Skladem 17
28 Kč
560 Kč/kg
Doprava zdarma

Tunel dutý s měsíčkem Dako 10,5cm

Skladem 13
56 Kč
56 Kč/ks
Doprava zdarma

Piškot s ořechem Dako 50 g

Skladem 20
28 Kč
560 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata