B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
Doba účinnosti
Povolení

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Antiparazitika pro kočky

Jak zbavit kočku blech nebo ochránit před klíšťaty? Způsobů na výběr je několik. V této sekci naleznete přípravky kterými můžete kočku ochránit ať to již bude pomocí spreje, spot-on nebo antiparazitního obojku přímo určeného pro kočky.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Herba Max Spot-on Dog & Cat repelentní kapky 5 x1 ml

Skladem > 30
128 Kč
128 Kč/ks
Doprava zdarma

Max Biocide Shampoo repelentní šampón 200 ml !CZ!

Skladem > 30
138 Kč
690 Kč/l
Doprava zdarma

FIPRON 2,5 mg/ml kožní sprej, roztok 100 ml

není skladem
427 Kč
4 270 Kč/l
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Max Biocide Spot-on Cat repelentní kapsle, kočka 5 x 1 ml !CZ!

Skladem > 30
128 Kč
128 Kč/ks
Doprava zdarma

Herba Max Collar Cat repelentní obojek, kočka 42 cm

Skladem > 30
64 Kč
64 Kč/ks
Doprava zdarma

Herba Max Powder repelentní pudr 100 g

Skladem > 30
138 Kč
1 380 Kč/kg
Doprava zdarma

Max Biocide Environment repelentní prostředí 500 ml !CZ!

Skladem 23
316 Kč
632 Kč/l
Doprava zdarma

FIPRON spot-on pro kočky 1 x 0,5 ml

Skladem > 30
158 Kč
158 Kč/ks
Doprava zdarma

Herba Max Shampoo repelentní šampon 200 ml

Skladem > 30
138 Kč
690 Kč/l
Doprava zdarma

Max Biocide Lotion spray repelentní sprej 200 ml !CZ!

Skladem > 30
138 Kč
690 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata