B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Kočky

RENO Cat hovězí, kousky 415 g

Skladem > 30
21 Kč 18 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

Vitar veterinae Multivitamin Forte 140 g

Skladem 22
227 Kč 170 Kč
1 214 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

PreVital kočka losos v omáčce, kapsa 100 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

PreVital kočka sterile játra a drůbeží, kapsa 100 g (4 pack)

Skladem > 30
44 Kč 37 Kč
93 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 16 %

RENO Cat kuře, kousky 415 g

Skladem > 30
21 Kč 18 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

Vitar veterinae DentON (redukce zubního kamene) 100 g

Skladem 19
395 Kč 296 Kč
2 960 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

RENO Cat rybí, kousky 415 g

Skladem > 30
21 Kč 18 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

PreVital kočka sterile játra v omáčce, kapsa 100 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

Vitar veterinae DentON (redukce zubního kamene) 50 g

Skladem > 30
256 Kč 192 Kč
3 840 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

Bolfo 2,5 mg/g kožní sprej, roztok 250 ml

Skladem 4
426 Kč 383 Kč
1 532 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

PreVital kočka kuřecí, telecí a losos v omáčce, kapsa 100 g (12 pack)

Skladem > 30
109 Kč 95 Kč
79 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

Dax Cat hovězí & drůbeží ,kapsička 100 g (4 pack)

Skladem > 30
36 Kč 29 Kč
73 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 19 %

Vitar veterinae Artivit Forte prášek 70 g

Skladem 10
267 Kč 200 Kč
2 857 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

PreVital kočka kuře a telecí v omáčce, kapsa 100 g (4 pack)

Skladem > 30
44 Kč 37 Kč
93 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 16 %

Vitar veterinae Artivit sirup 500 ml

Skladem > 30
729 Kč 547 Kč
1 094 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

RENO Cat drůbeží 2 kg

Skladem > 30
106 Kč 80 Kč
40 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

Herba Max Collar Cat repelentní obojek, 42 cm (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 14
765 Kč 689 Kč
57 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Kiltix obojek pro malé psy

Skladem 5
790 Kč 711 Kč
711 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %
/seznamapi/postdata