B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Kočky

Max Biocide Spot-on Cat repelentní kapsle, kočka 5 x 1 ml (12 ks) SLEVA 10 % !CZ!

Skladem > 30
1 529 Kč 1 376 Kč
115 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Max Cosmetic Animal Stop zákazový sprej 500 ml (10 ks) SLEVA 10 %

Skladem 1
3 039 Kč 2 735 Kč
5 470 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Cat AntiHairball Salmon & Tuna 50 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 1
416 Kč 374 Kč
623 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Vitar veterinae Artivit sirup 200 ml

Skladem > 30
392 Kč 294 Kč
1 470 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

Kiltix obojek pro střední psy

Skladem 7
847 Kč 762 Kč
762 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Dax Cat hovězí, vanička 100 g

Skladem > 30
14 Kč 12 Kč
120 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

Dax Cat kousky hovězí, konzerva 830 g

Skladem > 30
41 Kč 36 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 12 %

Dax Cat kousky drůbeží, konzerva 830 g

Skladem > 30
41 Kč 36 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 12 %

PreVital Fillet Selection kočka kuře, kapsa 85 g

Skladem 27
12 Kč 10 Kč
118 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

PreVital kočka telecí v omáčce, kapsa 100 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

Prevital kočka Junior jehně, krůta, losos a pstruh, kapsa 100 g (4 pack)

Skladem > 30
44 Kč 37 Kč
93 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 16 %

Fypryst spot-on pro kočky 1 x 0,5 ml

Skladem 23
158 Kč 106 Kč
106 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 33 %

PreVital Fillet kočka losos, kapsa 85 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
118 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

PreVital Fillet kočka hovězí a losos, kapsa 85 g (4 pack)

Skladem > 30
44 Kč 37 Kč
109 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 16 %

Herba Max Spot-on Dog & Cat repelentní kapky 5 x1 ml (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
1 529 Kč 1 376 Kč
115 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

RENO Cat hovězí / drůbeží, drůbeží / ryba, kapsa 100 g (4 pack)

Skladem > 30
37 Kč 30 Kč
75 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 19 %

RENO Cat hovězí se zeleninou, vanička 100 g

Skladem > 30
15 Kč 13 Kč
130 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

Vitar veterinae Artivit sirup s pumpičkou 1000 ml

Skladem > 30
1 169 Kč 877 Kč
877 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %
/seznamapi/postdata