Aktuální informace
Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb
+420 739 593 507
Můj účet
Přihlášení
Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
JUKO Petfood s.r.o. (https://www.juko-krmiva.cz/)
Úvod / Visán

Visán

l

Španělská společnost Visán, založena roku 1928, působí na českém trhu již řadu let. V rámci stálého zlepšování v roce 2011 otevřela nový výrobní závod s nejlepší technologií výroby v Evropě, která jí umožňuje využívat jedinečné způsoby výroby krmiv pro psy a kočky. Za dobu své působnosti na tuzemském trhu se stala značka Visán synonymem kvality a výjimečnosti. Stěžejním prvkem výroby je špičkový extrudér Wenger. Výroba je řízena počítačem a továrna patří mezi provozy s nejmodernější technologií výroby v Evropě. Firma Wenger Manufacturing Inc., výrobce extruderu Wenger, je považována za dodavatele nejlepších extruzních zařízení na světě. Kvalitní extruze má veliký vliv na stravitelnost konečného výrobku.

Produkty VISÁN neobsahují sóju, geneticky modifikované suroviny, chemická barviva ani konzervanty.
Jsou konzervovány přírodně pomocí vitamínů E a C.


Všechny receptury jsou vytvořeny podle nejmodernější koncepce v oblasti výživy psů s důrazem na podporu zdraví zvířete.

Dělí se do pěti základních řad:

Optimanova

  Imagine

 

 

Triple Crown

 

 

 

 

 

Proct-dog

 

S produkty společnosti Visan budou mít vaši čtyřnozí přátelé novou chuť do života.

Optimanova.cz

Optimanova

– řada superprémiového krmiva pro psy a kočky vytvořena se zaměřením na autentický a přírodní koncept výživy tedy tak, aby splňovala nejpřísnější kriréria moderního a kvalitního krmiva.
K přípravě krmiva je využíván unikátní vstřikovací systém čerstvého masa FMIS přidávájící pouze čerstvé maso, které nikdy nebylo zmrazeno. Díky této technologii může být použito až 50% čerstvých surovin. Na rozdíl od krmiv využívajících masové moučky, které jsou dvakrát tepelně úpravovány - při zpracování masové moučky a při samotné výrobě krmiva, prochází čerstvé maso v krmivech Optimanova pouze jedním tepelným zpracováním. To znamená, že díky FMIS dostává Váš pes nebo kočka v každé granuli více chuti, vitamínů z masa, tuky s nižším okysličením a méně denaturovaných znehodnocených bílkovin než u krmiv, ve kterých nebyla použita tato jedinečná technologie. Samotné granule jsou sušeny při nízkých teplotách, aby bylo zabráněno znehodnocení živin, které jsou citlivé na vysoké teploty. Žádná z používaných surovin neobsahuje geneticky modifikované organismy, tím pomáhá zachovávat přirozený řád a jelikož připrava probíhá přírodním procesem, jedná se o holistické ingredience a tím pádem o holistické krmivo.
Produkty mají jedinečnou chuť i vůni, protože obsahují pouze přírodní dochucovadla vyráběné přímo ve společnosti Visán.

V současné době trápí mnoho zvířat různé potravinové alergie a intolerance. Krmivo Optimanova neobsahuje žádné syntetické příchutě, barviva ani konzervační látky. Navíc využívá koncept monoproteinové diety. Vždy je použit pouze jeden zdroj živočišné bílkoviny: kuře, králík, nebo losos, použití více živočišných bílkovin zhoršuje stravitelnost krmiva. Hyperimunní poruchu nebo alergii mohou vyvolat i některé rostliny. Z tohoto důvodu se suroviny jako sója nebo pšenice nedoporučují pro výrobu krmiv pro psy a kočky. Pro už tak jedinečné krmivo Optimanova byla vybrána, jako jediný zdroj škrobu, rýže a v některých produktech byla nahrazena bramborami. Krmivo obsahující brambory je tedy naprosto bez obilovin. Všechny krmiva této řady jsou hypoalergenní.

Produkty z nové řady Optimanova o velikosti 400 g, 800 g a 2 kg jsou balené pomocí inertního plynu, aby byla prostřednictvím technologie Fresh - Pack zachována kvalita krmiva. Balení o hmotnosti 12 kg jsou vybaveny hermetickým systémem otevírání a zavírání Top – Zip, který pomáhá uchovávat čerstvost krmiva i po otevření.

Více podrobností na stránkách www.optimanova.cz nebo v brožuře – dostupná ke stažení zde.

Konzervy Optimanova

Optimanova konzervy

Receptury mokrého krmiva Optimanova jsou připraveny s použitím více než 90% čistého masa (kuře, losos, kachna, králík a hovězího maso) jako jediného zdroje živočišných bílkovin pro usnadnění trávení, zejména u psů s citlivým žaludkem. Zelenina, uhlohydráty(sacharidy) a oleje, které pochází z pečlivě vybraných a certifikovaných evropských farem, dodávají vitamíny, vlákninu a minerály důležité pro zdraví štěňat a dospělých psů.

Všechny ingredience jsou připravovány čerstvé tak, aby se zachovala jejich přirozená chuť masa a zeleniny, stejně jako vysoký obsah živin.

Žádná z našich receptur neobsahuje umělá barviva nebo jiné látky, protože sama matka příroda dodá vše, co váš pes skutečně potřebuje.

 

Pamlsky Optimanova

 

 

Optimanova pamlsky

Pamlsky Optimanova jsou vynikající, funkční a hypoalergenní variantou odměňování Vašeho psa, protože obsahují jediný zdroj živočišných bílkovin. To z nich dělá ideální volbu pro psy s potravinovými alergiemi, jemnou kůží nebo citlivými žaludky.

Pamlsky jsou lisované za studena z kachny, lososa, králičího či jehněčího masa tak, aby byly zachovány všechny živiny a lahodná chuť.  Neobsahují lepek ani obiloviny. Lze je vhodně kombinovat s krmivem Optimanova.

Imagine

IMAGINE

superpremiová řada krmiv pro psy, které bylo dosaženo díky spolupráci veterinárního týmu společnosti Visán a Univerzity v Chicagu.

Řada Imagine byla navržena a vyvinuta s cílem poskytnout nejnovější pokrok ve výživě psů a koček v souladu s přísnými procesy ve výrobě. Moderní technologie použitá při výrobě garantuje stravitelnost až 96% a může konkurovat produktům firem těch nejzvučnějších jmen. Jednou z velkých předností je použití čerstvého masa. Ve všech recepturách je více než 40% čerstvého nemraženého masa, což garantuje vynikající zdroj proteinů té nejvyšší kvality a nejlepší stravitelnosti. Čerstvé proteiny z kuřecího, jehněčího, krůtího a lososího masa jsou zárukou, že svaly zůstanou pevné a zlepší zdravý vývoj a dlouhověkost vašeho miláčka. PŘÍZNIVĚ PŮSOBÍ NA ZAŽÍVACÍ TRAKT FOS a MOS uhlovodíkové řetězce napomáhají užitečné mikroflóře trávícího traktu a mají vliv na eliminaci střevních problémů. Rovněž řepné řízky jsou mimořádným zdrojem dietní vlákniny, která napomáhá užitečné mikroflóře trávícího traktu a má vliv na eliminaci střevních problémů. Výhodou je rovněž prevence potravních alergií je dána použitím vysoce stravitelného kuřecího, jehněčího, lososího nebo krůtího masa jako primárního zdroje bílkovin a rýže jako dietního uhlohydrátu.

Krmivo obsahuje:

 • TAURIN, což je důležitá aminokyselina protože podporuje srdeční činnost a zároveň stimuluje růstový hormon.

 • GLUKOSAMIN A CHONDROITINSULFÁT doporučovány pro psy velkých plemen, příznivě působí na chrupavky, poskytují elasticitu, zdraví kloubů a příznivě působí na vývoj a růst kostí.

 • Speciální minerály, které pomáhají v prevenci výskytu zubního kamene.

 • Vitamín E a SELEN, které posilují imunitní systém, hrají důležitou úlohu při ochraně leukocytů a makrofágů i při pohlcování cizorodých látek.

 • Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny jenž rovněž imunitní systém zvířete posilují

 • FOS a MOS uhlovodíkové řetězce napomáhající užitečné mikroflóře trávícího traktu mají vliv na eliminaci střevních problémů.

 • Dochucovadla produkované firmou Visán z kuřecích jater, díky jejich přímé výrobě není zapotřebí (odpadá dlouhé skladování) přidávat stabilizátory a konzervační látky. Dochucovadla jsou hustší, takže při stejném % je přidáváno více chuti než u ostatních výrobců. Do granulí se přidává až ke konci samotné výroby.

Spojením receptury + Čerstvého masa a Čerstvých dochucovadel vzniká výrobek mimořádné kvality pro náročného zákazníka.

IMAGINE je balen do nejmodernějších obalů z metalické fólie. Tyto obaly zaručují lepší ochranu krmiva proti vlhkosti, světlu a přístupu vzduchu. Jsou tak chráněny vitamíny, které se jinak oxidací z krmiva postupně ztrácejí.

Více podrobností v brožuře – dostupná ke stažení zde.

Banters (Dříve OPTIMA)

– prémiová vysoce kvalitní řada krmiv pro psy, ve které je obsaženo 25% čerstvého, nemraženého masa (kuře, jehně nebo losos) jako hlavního zdroje bílkovin aby bylo dosaženo co nejvyšší možné stravitelnosti. Zároveň se však používají pouze kvalitní suroviny a specifické složky potřebné pro správnou výživu Vašeho domácího mazlíčka, přičemž je krmivo konzervováno přírodními antioxidanty (tokoferoly) s protistárnoucím účinkem. Výrobky jsou dodávány v moderních obalech z metalické fólie, díky které je krmivo uchovánáno bez přístupu vzduchu, vlhkosti atd.. Tím zůstává výrobek déle čerstvý, voňavý a chutný.

PRVOTŘÍDNÍ VLASTNOSTI :

 • zlepšení imunitního systému díky esenciálním mastným kyselinám OMEGA 3 a OMEGA 6
 • podpoření trávícího ústrojí pomocí kombinace prebiotik : FOS a MOS
 • ochrana pokožky a srsti díky vyváženému poměru zinku, mědi, vitaminu A a tokoferolů
 • dentální péče : vyvážený poměr vápníku a fosforu v kombinaci s dietní vlákninou
 • čerstvé maso jako nejlepší zdroj bílkovin, který vytváří snadnější stravitelnost, lepší chutnost a jakost výrobku

 

Triple Crown

Triple Crown

– prémiové krmivo pro psy a kočky. Kombinuje přírodní vitamíny a antioxidanty pro zachování optimálního zdraví a fyzické kondice.

Obsahuje:

 • Kvalitní kuřecí bílkoviny, které jsou vysoce stravitelné, zajišťují přísun esenciálních aminokyselin, pomáhají udržovat silné a zdravé svaly.

 • Vysoký obsah bílkovin posiluje imunitní systém a celkový zdravotní stav zvířete. Takže, bez ohledu na úroveň aktivity vašeho domácího mazlíčka, budou splněny jeho nároky na spotřebu bílkovin.

 • Rýži jako zdroj kvalitních sacharidů, jenž je velmi snadno stravitelný, přispívá k řádnému fungování trávicí soustavy. Sacharidy, které poskytuje rýže usnadňují vstřebávání živin a pomáhají vývinu optimálního celkového zdraví a kondice.

 • Kombinaci vlákniny a kvasinek, které se aktivně podílejí na správné funkci střev. Správný poměr vlákniny v potravě ovlivňuje střevní sliznici a zvýšuje její absorpční kapacitu.

 • Přírodní antioxidanty, které pomáhají snížit stárnutí buněk způsobené oxidačním stresem a volnými radikály. Jsou jimi:

  • Jablko - Je významným zdrojem vitamínu C a dalších látek s protinádorovými a antioxidačními vlastnostmi, které udržují zdravý imunitní systém. Je bohaté na rozpustnou vlákninu, která reguluje trávicí systém. Díky flavonoidu, je prospěšné pro srdce.

  • Borůvky - Protizánětlivé účinky, antioxidační a antibiotické vlastnoti. Obsahují vysoké množství flavonoidů a polyfenolických sloučenín, které pomáhají snižovat riziko vzniku aterosklerózy (nahromadění tuku v tepnách), který je hlavní příčinou kardiovaskulárních onemocnění.

Více podrobností v brožuře – dostupná ke stažení zde.

 

Proct

PROCT

– ekonomické krmivo pro psy a kočky nabízí široký výběr kompletní a vyvážené výživy, která pokrývá veškeré nutriční nároky a požadavky nutné k dokonalému vývoji psů i koček. Díky rozmanitosti receptur a výběru základních surovin (kuře ryba, býk) získáváme úplnou a výtečnou stravu i pro ty nejnáročnější mazlíčky.

Hlavní přednosti:

 • chutná receptura s výtečnou masovou omáčkou
 • vybraná celá zrna
 • mírně kyselé Ph
Kategorie zboží
Zobrazené:
kategorie | skupiny VO
  Nahoru

Další

Hodnocení zákazníků
18.10.2019
Objednávám u Vás pravidelně a nikdy jsem neměl problém s dodávkou.
18.10.2019
rychlost, spolehlivost, komunikace
17.10.2019
14.10.2019
Uherské klobásky pamlsek,který chutná naší mlsné leonbergří slečně,obchod bezva,vstřícnost, ochota,rychlost.
Více hodnocení