B2B
X

Rabbit Ear with Chicken JUKO Snacks 250 g

Doprava zdarma
Značka: juko
Kód: 16009
Lahodné sušené králičí uši s kuřecím masem. Vysoká kvalita použitých surovin zaručuje výraznou chuť a vůni. Složení bez lepku. Sáček má praktické uzavírání, pamlsky tak zůstanou déle čerstvé a voňavé. Složení: kuřecí maso 55,45 %, králičí ucho 30 %, kukuřičný škrob 5 %, sorbitol 3 %, glycerin 3 %, rostlinný protein 3 %, sůl 0,5 %. Doplňkové látky: sorbát draselný 0,05 %. Analytické složky: hrubý protein 30 %, hrubý tuk 5 %, hrubá vláknina 2 %, popel 5 %, vlhkost 18 %. ILUSTRATIVNÍ FOTO
Skladem > 30
Doprava od 89 Kč
109 Kč
436 Kč/kg


Lahodné sušené králičí uši s kuřecím masem.

Vysoká kvalita použitých surovin zaručuje výraznou chuť a vůni. Složení bez lepku. 
Sáček má praktické uzavírání, pamlsky tak zůstanou déle čerstvé a voňavé.
 
Složení: kuřecí maso 55,45 %, králičí ucho 30 %, kukuřičný škrob 5 %, sorbitol 3 %, glycerin 3 %, rostlinný protein 3 %, sůl 0,5 %. Doplňkové látky:  sorbát draselný 0,05 %.

Analytické složky: hrubý protein 30 %, hrubý tuk 5 %, hrubá vláknina 2 %, popel 5 %, vlhkost 18 %.

ILUSTRATIVNÍ FOTO


Lahodné sušené králičí uši s kuřecím masem.

Vysoká kvalita použitých surovin zaručuje výraznou chuť a vůni. Složení bez lepku. 
Sáček má praktické uzavírání, pamlsky tak zůstanou déle čerstvé a voňavé.
 
Složení: kuřecí maso 55,45 %, králičí ucho 30 %, kukuřičný škrob 5 %, sorbitol 3 %, glycerin 3 %, rostlinný protein 3 %, sůl 0,5 %. Doplňkové látky:  sorbát draselný 0,05 %.

Analytické složky: hrubý protein 30 %, hrubý tuk 5 %, hrubá vláknina 2 %, popel 5 %, vlhkost 18 %.

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Mohlo by se vám líbit

GILL´S šampon Heřmánek 200 ml

Skladem > 30
74 Kč
370 Kč/l
Doprava zdarma

Miska plast dvojitá 2 x 300 ml

Skladem 5
89 Kč
Doprava zdarma
Ostatní zákazníci také zakoupili

Crispy fried Chicken Drumsticks JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
95 Kč
380 Kč/kg
Doprava zdarma

Tyčinky drůbeží 75 g

Skladem > 30
26 Kč
3 Kč/ks
Doprava zdarma

Kost půlka se šunkou Serrano 230 g

Skladem > 30
29 Kč
126 Kč/kg
Doprava zdarma

Rabbit Leg JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
96 Kč
384 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprava od 89,00 Kč
/seznamapi/postdata