B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
Zvíře
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Krmivo pro hlodavce

Připravené směsi, které budou vašem hlodavci vyhovovat.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Deli Nature Rodelicious králík senior 2,5 kg

není skladem
254 Kč
102 Kč/kg
Doprava zdarma

Krmná směs morče Dako 700 g

Skladem 18
64 Kč
91 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious fretka 2,5 kg

Skladem 25
287 Kč
115 Kč/kg
Doprava zdarma

BIOSTAN hlodavec 25 kg

Skladem 6
682 Kč
27 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious morče 2,5 kg

Skladem 9
231 Kč
92 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious činčila 2,5 kg

Skladem 21
231 Kč
92 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Basic morče 15 kg

není skladem
685 Kč
46 Kč/kg
Doprava zdarma

Energys Morče Premium C 10 kg

není skladem
192 Kč
19 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Deli Nature Rodelicious králík 750 g

Skladem > 30
80 Kč
107 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Premium králík 800 g

Skladem > 30
59 Kč
74 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious křeček 750 g

není skladem
86 Kč
115 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Premium králík 3 kg

Skladem > 30
186 Kč
62 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious králík junior 2,5 kg

Skladem 2
225 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Rodelicious potkan, krysa 2,5 kg

není skladem
248 Kč
99 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Premium morče 800 g

Skladem > 30
59 Kč
74 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Premium činčila 12,5 kg

Skladem 2
725 Kč
48 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata