B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Péče o srst psů

Ke správné a snadné údržbě psí srsti naleznete v této kategorii širokou škálu kartáčů a hřebenů, šampony a kondicionéry, nůžky, a další výrobky pro usnadnění péče o vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Nůžky efilační prostřihávací jednostranné 16 cm

Skladem 3
115 Kč
Doprava zdarma

MAX COSMETIC MINK OIL - norkový olej sprej 200 ml

Skladem > 30
127 Kč
635 Kč/l
Doprava zdarma

Trimovací nůž hrubší (záda, břicho) 19 cm

Skladem 4
212 Kč
Doprava zdarma

GILL´S šampon Maltézák 200 ml

Skladem > 30
74 Kč
370 Kč/l
Doprava zdarma

Šampon pro psy s kondicionérem SNADNÉ ROZČESÁVÁNÍ SMARTY 250 ml

Skladem > 30
62 Kč
248 Kč/l
Doprava zdarma

Arpalit Care šampon s extraktem z listů čajovníku 250 ml

Skladem > 30
193 Kč
772 Kč/l
Doprava zdarma

GILL´S šampon Heřmánek 200 ml

Skladem > 30
74 Kč
370 Kč/l
Doprava zdarma

GILL´S kondicionér 200 ml

Skladem 15
100 Kč
500 Kč/l
Doprava zdarma

Hřeben střední zuby Barbershop

Skladem 1
253 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Hřeben oboustranný Barbershop

Skladem 3
290 Kč
Doprava zdarma
Doprodej
/seznamapi/postdata