B2B
X

Krmítko pro drůbež recyklované 1 kg

Doprava zdarma
Kód: 18301
Krmítko s plastovou lahví pro drůbež recyklované. Vhodné pro kuřata, křepelky, holuby, bažanty a koroptve a další drůbež z odolného recyklovaného plastu. Miska je dělená mřížkou. Snadno se čistí a doplňuje díky jednoduchému rozložení. Možno použít i pro holuby a drobné ptactvo. Objem: 1 kg Rozměr: O 155 x 205 mm
Skladem > 30
Doprava od 89 Kč
75 Kč

Krmítko s plastovou lahví pro drůbež recyklované.

Vhodné pro kuřata, křepelky, holuby, bažanty a koroptve a další drůbež z odolného recyklovaného plastu.

Miska je dělená mřížkou. Snadno se čistí a doplňuje díky jednoduchému rozložení.

Možno použít i pro holuby a drobné ptactvo.

Objem: 1 kg

Rozměr: Ø 155 x 205 mm


ILUSTRATIVNÍ FOTO

Krmítko s plastovou lahví pro drůbež recyklované.

Vhodné pro kuřata, křepelky, holuby, bažanty a koroptve a další drůbež z odolného recyklovaného plastu.

Miska je dělená mřížkou. Snadno se čistí a doplňuje díky jednoduchému rozložení.

Možno použít i pro holuby a drobné ptactvo.

Objem: 1 kg

Rozměr: Ø 155 x 205 mm


ILUSTRATIVNÍ FOTO
Mohlo by se vám líbit

Supervit drůbež 100 g

Skladem > 30
41 Kč
410 Kč/kg
Doprava zdarma

Napáječka pro drůbež recyklovaná 1 l

Skladem > 30
51 Kč
Doprava zdarma
Ostatní zákazníci také zakoupili

Miau Miau Cat Sterilised kuřecí, kapsa 100 g

Skladem > 30
9 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma

TufTuf Cat kuřecí srdce, kapsička 300 g

Skladem > 30
28 Kč
93 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

TIM Dog hovězí, konzerva 800 g

Skladem > 30
61 Kč
76 Kč/kg
Doprava zdarma

TIM Dog drůbeží, konzerva 800 g

Skladem > 30
56 Kč
70 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprava od 89,00 Kč
/seznamapi/postdata