B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Hygienické potřeby pro kočky

K co nejsnažší a nejúčinější péči o kočku existuje nesčetné množství pomůcek.  V této kategorii naleznete vše co je spojené s hygienou - od péče o srst, uší , zubů, tlapek či očí, tak také odpuzovací prostředky určené převážně pro výchovu štěňat. K co nejsnažší a nejúčinější péči o psa existuje nesčetné množství pomůcek. V této kategorii naleznete vše k hygieně - od péče o srst, uší , zubů, tlapek či očí, tak také odpuzovací prostředky určené převážně pro výchovu koťat.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Max Cosmetic Animal Stop zákazový sprej 200 ml

Skladem > 30
132 Kč
660 Kč/l
Doprava zdarma

Vyčesávací rukavice

Skladem > 30
92 Kč
Doprava zdarma

GILL´S Vlhčené ubrousky White Musk (40 ks)

Skladem > 30
74 Kč
2 Kč/ks
Doprava zdarma

GILL´S Vlhčené ubrousky Aloe Vera (40 ks)

Skladem > 30
74 Kč
2 Kč/ks
Doprava zdarma

Ušní kapky 50 ml (Gill´s Oto Clean)

Skladem 10
99 Kč
1 980 Kč/l
Doprava zdarma

GILL´S šampon Baby dog & cat 200 ml

Skladem > 30
74 Kč
370 Kč/l
Doprava zdarma

Nůžky na kartě 16 cm

Skladem 4
101 Kč
Doprava zdarma

Nůžky efilační prostřihávací jednostranné 16 cm

Skladem 3
115 Kč
Doprava zdarma

Max Cosmetic Animal Stop zákazový sprej 500 ml

Skladem 13
304 Kč
608 Kč/l
Doprava zdarma

Arpalit Care šampon s extraktem z listů čajovníku 250 ml

Skladem > 30
193 Kč
772 Kč/l
Doprava zdarma

GILL´S šampon Heřmánek 200 ml

Skladem > 30
74 Kč
370 Kč/l
Doprava zdarma

GILL´S kondicionér 200 ml

Skladem 15
100 Kč
500 Kč/l
Doprava zdarma

Max Cosmetic Eye Cleaner čistič očí 200 ml

Skladem 20
132 Kč
660 Kč/l
Doprava zdarma

MAX COSMETIC CLEANING LEGS - sprej na tlapky 200 ml

Skladem 26
127 Kč
635 Kč/l
Doprava zdarma

Nůžky na drápy Barbershop

Skladem 3
303 Kč
Doprava zdarma
Doprodej
/seznamapi/postdata