B2B
X

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Produkty s heslem Doprodej

Navlékací písmenka R 12 mm

Skladem 3
15 Kč 8 Kč
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 47 %

Meatos Cat Salmon & Fruit 100 g

Skladem > 30
17 Kč
170 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Top Condition Dog Senior Salmon paté 150 g

není skladem
23 Kč
153 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Meatos Cat Duck & Vegetable 100 g

Skladem > 30
17 Kč
170 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Meatos Cat Chicken & Superfood 100 g

Skladem > 30
17 Kč
170 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Chicken, Duck & Pumpkin Tricolor Twist JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
113 Kč
452 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Chicken & Duck Doughnuts JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
37 Kč
529 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

DORTY Dog Drůbeží, konzerva 415 g

Skladem > 30
18 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

DORTY Dog Hovězí, konzerva 415 g

Skladem > 30
18 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

DORTY Cat Drůbeží, konzerva 415 g

Skladem > 30
18 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Bozita Purely Dog Adult Small Salmon & Beef GF 2,5 kg

Skladem 10
457 Kč 388 Kč
155 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 15 %

WC rohové s lopatkou, modrá

Skladem 17
174 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Samonavíjecí vodítko tape šedá S 15 kg 3 m

Skladem > 30
194 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Pelíšek Extra soft Bed S 61 cm šedá

Skladem > 30
669 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Navlékací písmenka G 18 mm

Skladem 4
32 Kč 16 Kč
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 50 %

Navlékací písmenka V 12 mm

Skladem 2
14 Kč 7 Kč
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 50 %
/seznamapi/postdata