B2B
X

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Produkty s heslem Doprodej

Lepové desky do květináčů, modré (5 ks)

Skladem > 30
73 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma
Doprodej

Himalájský sýr Jahoda L

Skladem > 30
153 Kč
153 Kč/ks
Doprava zdarma
Doprodej

Lanový polštář XXL uzlový pískající modrý 66 cm

Skladem 15
769 Kč 538 Kč
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 30 %

Myš malá kartonová 5 cm

Skladem > 30
35 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Dvojitá kartonová hračka 15 cm

Skladem > 30
36 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Lanová hračka XXL s uzlem pískající modrá 68 cm

Skladem 12
716 Kč 501 Kč
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 30 %

Lanová hračka duhová s 2 uzly a XL spleteným míčem 70 cm

Skladem 5
319 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Matatabi hlavolam srdce s catnipem 26 x 5 cm

Skladem 29
54 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Ham-Stake Konopný list s bylinkami (2 ks)

Skladem > 30
110 Kč
55 Kč/ks
Doprava zdarma
Doprodej

Lanový velký polštář XXL pískající zelený 58 cm

Skladem 7
442 Kč 309 Kč
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 30 %

Ham-Stake Slaměnkový tunel se smilkou 25 cm Expirace 10/2026

Skladem 4
228 Kč 137 Kč
137 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Zlevněné zboží
Sleva 40 %

Voskes Cat jelly cups želatinové košíčky s tuňákem a kuřetem 6 x 25 g Expirace 10/2026

Skladem > 30
97 Kč 78 Kč
520 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 20 %

Voskes Cream Snacks Cat s tuňákem a makrelou 90 g

Skladem > 30
52 Kč
578 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Voskes Cat jelly cups želatinové košíčky s tuňákem 6 x 25 g Expirace 10/2026

Skladem > 30
97 Kč 78 Kč
520 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 20 %

Voskes Cat jelly cups želatinové košíčky s tuňákem a hřebenatkou 6 x 25 g Expirace 10/2026

Skladem > 30
97 Kč 78 Kč
520 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Zlevněné zboží
Sleva 20 %
/seznamapi/postdata