B2B
X

Bult Dog králík, kapsička 500 g

Doprava zdarma
Novinka
Značka: Bult
Kód: 19782
Bult kapsička s paštikou bohatou na králika – kompletní mokré krmivo pro psy. Kvalitní mokré krmivo pro psy s vysokým obsahem masa, které potěší i vybíravé mazlíčky. Bult kapsička s paštikou bohatou na králika představuje kompletní a vyváženou stravu pro dospělé psy všech plemen. Receptura obsahuje 72 % masa a živočišných složek včetně 20 % králika, které je přirozeným zdrojem kvalitních bílkovin a důležitých živin podporujících vitalitu a kondici psa. Jemná paštiková konzistence zajišťuje vysokou chutnost a snadné podávání. Praktická kapsička je ideální pro každodenní krmení i jako chutné zpestření granulí. Lněné semínko je přirozeným zdrojem omega-3 mastných kyselin, které podporují zdravou pokožku a lesklou srst. Sušené brusinky, sušené jablko a tymián podporují správné trávení a celkovou vitalitu organismu. Receptura neobsahuje umělá barviva ani konzervanty. Hlavní výhody: - kompletní mokré krmivo pro dospělé psy - obsahuje 20 % králika - vysoká chutnost a jemná paštiková textura - podpora zdravého trávení - bez umělých konzervantů a barviv - vhodné pro všechna plemena psů - praktické balení v kapsičce Složení: vepřové maso 20 % (z toho: játra 10 %, plíce 10 %, srdce 8 %), králičí maso 20 %, masový vývar, hovězí maso 20 % (z toho: maso 9 %, žaludky 5 %, varlata 1 %), drůbež 12 % (z toho: maso 7 %, žaludky 5 %), vejce 2 %, mrkev 1 %, minerální látky, lososový olej 0,5 %, tymián 0,1 %. Analytické složky: Hrubý protein 11 %, hrubý tuk 5,5 %, hrubý popel 2,8 %, hrubá vláknina 0,8 %, vlhkost 79 %. Doplňkové látky v 1 kg: Vitamín A 1800 IU, vitamín D3 450 IU, vitamín E 100 mg, měď (3b405) 3 mg, mangan (3b503) 4 mg, zinek (3b603) 20 mg. Doporučené podávání: Podávejte při pokojové teplotě. Pes musí mít vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 2 dnů.
Stáří psa:
Dospělý
Skladem > 30
Doprava od 89 Kč
44 Kč
88 Kč/kg

Bult kapsička s paštikou bohatou na králika – kompletní mokré krmivo pro psy.

Kvalitní mokré krmivo pro psy s vysokým obsahem masa, které potěší i vybíravé mazlíčky. Bult kapsička s paštikou bohatou na králika představuje kompletní a vyváženou stravu pro dospělé psy všech plemen. Receptura obsahuje 72 % masa a živočišných složek včetně 20 % králika, které je přirozeným zdrojem kvalitních bílkovin a důležitých živin podporujících vitalitu a kondici psa.

Jemná paštiková konzistence zajišťuje vysokou chutnost a snadné podávání. Praktická kapsička je ideální pro každodenní krmení i jako chutné zpestření granulí. 

Lněné semínko je přirozeným zdrojem omega-3 mastných kyselin, které podporují zdravou pokožku a lesklou srst. Sušené brusinky, sušené jablko a tymián podporují správné trávení a celkovou vitalitu organismu. Receptura neobsahuje umělá barviva ani konzervanty.

Hlavní výhody:
- kompletní mokré krmivo pro dospělé psy
- obsahuje 20 % králika
- vysoká chutnost a jemná paštiková textura
- podpora zdravého trávení
- bez umělých konzervantů a barviv
- vhodné pro všechna plemena psů
- praktické balení v kapsičce

Složení: vepřové maso 20 % (z toho: játra 10 %, plíce 10 %, srdce 8 %), králičí maso 20 %, masový vývar, hovězí maso 20 % (z toho: maso 9 %, žaludky 5 %, varlata 1 %), drůbež 12 % (z toho: maso 7 %, žaludky 5 %), vejce 2 %, mrkev 1 %, minerální látky, lososový olej 0,5 %, tymián 0,1 %.

Analytické složky: Hrubý protein 11 %, hrubý tuk 5,5 %, hrubý popel 2,8 %, hrubá vláknina 0,8 %, vlhkost 79 %. 

Doplňkové látky v 1 kg: Vitamín A 1800 IU, vitamín D3 450 IU, vitamín E 100 mg, měď (3b405) 3 mg, mangan (3b503) 4 mg, zinek (3b603) 20 mg.

Doporučené podávání: Podávejte při pokojové teplotě. Pes musí mít vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 2 dnů.


ILUSTRATIVNÍ FOTO

Bult kapsička s paštikou bohatou na králika – kompletní mokré krmivo pro psy.

Kvalitní mokré krmivo pro psy s vysokým obsahem masa, které potěší i vybíravé mazlíčky. Bult kapsička s paštikou bohatou na králika představuje kompletní a vyváženou stravu pro dospělé psy všech plemen. Receptura obsahuje 72 % masa a živočišných složek včetně 20 % králika, které je přirozeným zdrojem kvalitních bílkovin a důležitých živin podporujících vitalitu a kondici psa.

Jemná paštiková konzistence zajišťuje vysokou chutnost a snadné podávání. Praktická kapsička je ideální pro každodenní krmení i jako chutné zpestření granulí. 

Lněné semínko je přirozeným zdrojem omega-3 mastných kyselin, které podporují zdravou pokožku a lesklou srst. Sušené brusinky, sušené jablko a tymián podporují správné trávení a celkovou vitalitu organismu. Receptura neobsahuje umělá barviva ani konzervanty.

Hlavní výhody:
- kompletní mokré krmivo pro dospělé psy
- obsahuje 20 % králika
- vysoká chutnost a jemná paštiková textura
- podpora zdravého trávení
- bez umělých konzervantů a barviv
- vhodné pro všechna plemena psů
- praktické balení v kapsičce

Složení: vepřové maso 20 % (z toho: játra 10 %, plíce 10 %, srdce 8 %), králičí maso 20 %, masový vývar, hovězí maso 20 % (z toho: maso 9 %, žaludky 5 %, varlata 1 %), drůbež 12 % (z toho: maso 7 %, žaludky 5 %), vejce 2 %, mrkev 1 %, minerální látky, lososový olej 0,5 %, tymián 0,1 %.

Analytické složky: Hrubý protein 11 %, hrubý tuk 5,5 %, hrubý popel 2,8 %, hrubá vláknina 0,8 %, vlhkost 79 %. 

Doplňkové látky v 1 kg: Vitamín A 1800 IU, vitamín D3 450 IU, vitamín E 100 mg, měď (3b405) 3 mg, mangan (3b503) 4 mg, zinek (3b603) 20 mg.

Doporučené podávání: Podávejte při pokojové teplotě. Pes musí mít vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 2 dnů.


ILUSTRATIVNÍ FOTO
Mohlo by se vám líbit

Lízací podložka Lick-it-up

Skladem > 30
62 Kč
Doprava zdarma

Bult Dog Proteinová tyčinka králík 75 g (2 ks)

Skladem > 30
21 Kč
280 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Skládací silikonová miska L s karabinou

Skladem > 30
64 Kč
Doprava zdarma
Ostatní zákazníci také zakoupili

Bult Dog telecí, kapsička 500 g

Skladem > 30
44 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Bult Dog křepelka, kapsička 500 g

Skladem > 30
44 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Bult Dog krůta, kapsička 500 g

Skladem > 30
44 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Bult Dog kachna, kapsička 500 g

Skladem > 30
44 Kč
88 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Doprava od 89,00 Kč
/seznamapi/postdata