B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Složení
Stáří psa
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení
Velikost plemene

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Bozita granule pro psy

Bozita granule pro psy jsou ideální volbou pro každého majitele, který hledá kvalitní, přírodní a bezpečné krmivo. Vyrábějí se ve Švédsku z masa špičkové kvality, bez obilovin a s vysokým obsahem proteinů. Receptury obsahují omega kyseliny, vlákninu, vitamíny i minerály podporující zdravou srst, trávení a silnou imunitu. Nabídka pokrývá potřeby aktivních psů, seniorů i psů s citlivým zažíváním. Bez chemie, barviv a GMO, pouze s tím, co má skutečný přínos. Balení šetrné k přírodě podtrhuje udržitelný přístup značky.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Bozita Dog Adult Classic 3 kg

není skladem
295 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Dog Adult Classic 12 kg

Skladem 29
980 Kč
82 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Dog Adult Sensitive Lamb 12 kg

Skladem 15
1 499 Kč
125 Kč/kg
Doprava zdarma

Bozita Purely Dog Adult Small Salmon & Beef GF 2,5 kg

Skladem 10
457 Kč 388 Kč
155 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 15 %
/seznamapi/postdata