B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Akce

Triple Crown Dog Sbeltic Light 14 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 1
905 Kč 769 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Amanova Dog Adult Mini Exigent Iberian Pork & Pumpkin GF 7 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 1
2 097 Kč 1 782 Kč
255 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

OPTIMAnova Dog Obesity Chicken & Rice 11,7-12 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 2
1 390 Kč 1 182 Kč
101 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Harper and Bone Dog Adult Mini divy oceánu 10 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 1
1 136 Kč 966 Kč
97 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

MIKEŠ Premium bílé hrudkující 7,8 kg - Poškozený obal

Skladem 1
169 Kč 144 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Pelíšek plast 6 grafitová 118 x 80 x 39,5 cm - Poškozeno - SLEVA 20 %

Skladem 1
928 Kč 742 Kč
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 20 %

Thank´Q Standard Dog Adult Kuře 10 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 1
224 Kč 190 Kč
19 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Max Biocide Dog repelentní obojek, pes 75 cm !CZ! - Nedoražený průchod provlečení - SLEVA

Skladem > 30
74 Kč 37 Kč
37 Kč/ks
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 50 %

Proct-Dog Puppy Chicken 4 kg - Poškozený obal - SLEVA 30 %

Skladem 1
270 Kč 189 Kč
47 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 30 %

Proct-Dog Adult Complet 4 kg - Poškozený obal - SLEVA 30 %

Skladem 2
213 Kč 149 Kč
37 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 30 %

Miska keramická 0,5 l - Uštípnutá - SLEVA 15 %

Skladem 3
80 Kč 68 Kč
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %
/seznamapi/postdata