B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Akce

PreVital kočka kastrovaná domácí s krůtím masem 1,4 kg

Skladem > 30
121 Kč 93 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 23 %

PreVital kočka ryby a maso, konzerva 85 g (12 pack)

Skladem > 30
179 Kč 156 Kč
153 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

Lojová koule se semínky síťka 90 g (120 ks)

Skladem > 30
563 Kč 479 Kč
4 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Shelma Cat Snack Anti-hairball polštářky GF 60 g

Skladem > 30
28 Kč 17 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 39 %

Shelma Cat Snack Immunity polštářky GF 60 g

Skladem > 30
28 Kč 17 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 39 %

Shelma Cat Snack Beauty polštářky GF 60 g

Skladem > 30
28 Kč 17 Kč
283 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 39 %

Serrano Snack Dog Sardine GF 150 g (10 ks) SLEVA 10 %

Skladem 3
647 Kč 582 Kč
388 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Funkční tyčinky zdravé močové cesty Urinary 110 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 3
855 Kč 770 Kč
583 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Tapas Snack Dog Lamb with Beef GF 150 g (10 ks) SLEVA 10 %

Skladem 13
647 Kč 582 Kč
388 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Cat Urinary Chicken 50 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 7
416 Kč 374 Kč
623 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Funkční tyčinky na klouby Joints 110 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 3
855 Kč 770 Kč
583 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Dog Duck GF 150 g (10 ks) SLEVA 10 %

Skladem 3
647 Kč 582 Kč
388 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Cat Omega 3 DHA Salmon 50 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 2
416 Kč 374 Kč
623 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano funkční tyčinky uklidňující Calming 110 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 1
855 Kč 770 Kč
583 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Senior 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 4
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Shelma NM Cat maso v omáčce, kapsa 85 g (24 pack)

Skladem > 30
239 Kč 207 Kč
101 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

Laguna pH Plus 0,9 kg

Skladem 16
144 Kč
160 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce

Laguna Quatro tablety 5 + 2 ZDARMA 1,4 kg

Skladem 22
351 Kč
251 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
/seznamapi/postdata