B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Akce

Seno Limara 140 l (4,6 kg)

Skladem > 30
171 Kč 154 Kč
33 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 10 %

Prestige Dog Adult Maxi Salmon 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 12
1 293 Kč 1 092 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 16 %

Prestige Dog Adult All Breeds Venison (Jelen) 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem > 30
1 417 Kč 1 206 Kč
86 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 15 %

Prestige Dog Adult Medium Chicken 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem > 30
1 192 Kč 1 007 Kč
72 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 16 %

Prestige Balíček pro kotě

Skladem 3
347 Kč 295 Kč
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 15 %

Prestige Balíček pro štěně Malá a střední plemena Losos

Skladem > 30
325 Kč 276 Kč
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 15 %

Prestige Balíček pro štěně Velká plemena Kuře

Skladem > 30
349 Kč 297 Kč
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 15 %

Seno s přídavkem měsíčku Limara 2 kg

Skladem > 30
129 Kč 116 Kč
58 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 10 %

Seno s přídavkem mrkve Limara 2 kg

Skladem > 30
129 Kč 116 Kč
58 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 10 %

Prestige Dog Adult Mini Lamb 8 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 9
1 067 Kč 856 Kč
86 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 20 %

Seno Limara 330 l (11 kg)

Skladem 18
401 Kč 361 Kč
33 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 10 %

Proteinová tyčinka Drůbež & Kurkuma 32 g (20 x 1 ks)

Skladem 6
404 Kč
20 Kč/ks
Doprava zdarma
Novinka

Proteinová tyčinka Krill & Kelpa 32 g (30 x 1 ks)

Skladem 8
605 Kč
20 Kč/ks
Doprava zdarma
Novinka

Proteinová tyčinka Hmyz & Konopí 32 g (20 x 1 ks)

Skladem 5
404 Kč
20 Kč/ks
Doprava zdarma
Novinka

Kost super natural s játry a jukou GF (18 x 1 ks)

Skladem 6
429 Kč
24 Kč/ks
Doprava zdarma
Novinka

Proteinová tyčinka Losos & Bylinky 32 g (20 x 1 ks)

Skladem 1
404 Kč
20 Kč/ks
Doprava zdarma
Novinka

Proteinová tyčinka Tuňák & Spirulina 32 g (20 x 1 ks)

Skladem 4
404 Kč
20 Kč/ks
Doprava zdarma
Novinka

Kost natural masová Immunity GF (18 x 1 ks)

Skladem 2
392 Kč
22 Kč/ks
Doprava zdarma
Novinka
/seznamapi/postdata