799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Pomáháme

Děkujeme všem zákazníkům JUKO petfood, kteří přispěli v rámci své objednávky na Kočičí oázu Holubice.
Vybraná částka 39 750 Kč umožnila zajistit nákup léků, krmiva a potřeb pro opuštěné kočičky bez domova.
Moc všem děkujeme za pomoc

Pomáháme Ellince Bednaříkové

Našemu kolegovi Tomášovi Bednaříkovi se v roce 2020 narodila dcera Ellinka , bohužel byla u ní diagnostikovaná epileptická encefalopatie a mozková obrna . Ellinka i její rodiče bojují, aby měla šanci na lepší život.

V roce 2020 jste v rámci svých objednávek u nás přispěli částkou 39 830 Kč a umožnili tak Ellince absolvovat speciální neurorehabilitace. Teď Vám nabízíme tuto možnost znovu :-)

Děkujeme

   

Dopis od rodičů Ellinky

Většina z Vás náš příběh jistě zná.
Je to rok a půl, kdy byla Ellince diagnostikována s životem neslučitelná epileptická encefalopatie, kterou způsobuje mutace genu KCNQ2 a dětská mozková obrna. Ellince dali rok života, řekli že se nikdy neusměje, nebude zvedat hlavičku, reagovat na okolí a bude těžce postižená....
A tak začal boj se zákeřnou nemocí. I na základě diagnóz jsme se nevzdali a bojujeme! Hodně se toho za rok změnilo, a to i díky Vám, zákazníkům Juka.
Ellinka se mohla posunout v její cestě za snem, který je postavit se na nožičky.
Ellinka ušla velký kus cesty a našli jsme místo, kde dokáže udělat velký posun. Je to cvičení v Košicích, na které by Ellinka chtěla dojíždět 4krát ročně. Tohle cvičení stojí na 3 týdny 50 000,- ale Ellinka tam udělala za celou dobu pobytu největší kus práce k tomu, aby se mohla mít líp.
A co se vlastně za rok změnilo?
Ellinka sama chvíli sedí, udrží se na čtyřech, zlepšilo se celkové držení hlavičky a trupu, ručičky nejsou tak zatnuté a snaží se chytat hračky. Věci, které podle lékařů neměla vůbec zvládat.
Všem, kdo Ellince přispěli a budou i nadále přispívat moc děkujeme.
Moc si toho vážíme a věříme, že Ellinka ujde další kus cesty ke zlepšení.
Děkujeme Všem Edita, Tom a Ellinka ❤️
Přispět na Ellinku můžete v rámci Vaší objednávky u nás (přímo v nákupním košíku) a nebo na účet nadačního účtu: 2501378078/2010
Děkujeme
JUKO petfood
První krůčky Ellinky