799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Pomáháme

Děkujeme všem zákazníkům JUKO petfood, kteří přispěli v rámci své objednávky na pomoc Ellince Bednaříkové.
Vybraná částka 72.930 Kč umožnila Ellince absolvovat speciální neurorehabilitace a pomohla jí tak ujít další kus cesty ke zlepšení.
Děkujeme JUKO petfood a rodiče Ellinky ❤️
 
Děkujeme také zákazníkům, kteří přispěli na Kočičí oázu Holubice, a to v částce 39.750 Kč.  
Díky Vám bylo možné nakoupit léky, krmiva a potřeby pro opuštěné kočičky bez domova.
Moc všem děkujeme za pomoc. JUKO petfood
 
 

Pomáháme útulku Voříškov

Voříškov je útulek pro opuštěná a týraná zvířata, který se zaměřuje především na problémové zvířata, se kterými si jinde neví rady, na jejich převýchovu, resocializaci a hledání nového vhodného domova. Zvířata se dostávají do útulku velmi zbědovaná a to jak fyzicky tak i psychicky. U některých trvá získání důvěry i dlouhé měsíce. 

Rozhodli jsme se pomoci a tuto možnost nabízíme i Vám. V rámci Vaší objednávky máte možnost učinit dar útulku Voříškov. 

Děkujeme JUKO petfood

 

  

 

Voříškov vznikl oficiálně v roce 2014, budovat jsme ho začali ale asi rok dříve. V místě, kde se nyní Voříškov nachází, byla původně pouze zelená louka, z poloviny zarostlá křovím, bez vody a bez elektriky. Začátky byly hodně krušné :)

Původní myšlenka, poskytovat dočasný domov s převýchovou pro 1 - 2 problémové pejsky, vzala celkem brzy za své. Zvířat, která potřebují pomoci je tolik, že jsme nakonec rozšířili naši kapacitu na celkem 20 kotců a pokojíků pro ubytování pejsků, dále pomáháme i hospodářským zvířatům, kočkám, hlodavcům i králíkům. 

Momentálně máme v azylu 23 psů, 9 koček, 3 králíčky, 5 oveček, 5 koz, 1 prasátko, slepičky z velkochovů, kačenky, husy, perličky a emu. 

Stále je naší hlavní činností péče o opuštěné a týrané psy, především pak o ty problémové, se kterými si jinde neví rady, jejich převýchova, resocializace a hledání nového vhodného domova. Zvířata se k nám velmi často dostávají zbědovaná a to jak fyzicky tak i psychicky. U některých trvá získání důvěry i dlouhé měsíce. Mnohá potřebují i náročná veterinární ošetření.

Péče o azyl je velice nákladná záležitost a jen díky hodným lidem, kteří naši činnost podporují, můžeme pomáhat v takovém rozsahu. 

Pomoci od vás si opravdu moc vážíme a děkujeme vám za ni.

Voříškov