B2B
X

Doprava zdarma

Při objednávce nad 799 Kč

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 1100 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Novinky z blogu
Chcete si pořídit králika? Nejste si jisti čím ho krmit a co mu pořídit? Chcete si pořídit králika? Nejste si jisti čím ho krmit a co mu pořídit?

Králíci jsou velmi společenská zvířata. Jejich chov je nenáročný a nevyžaduje žádné speciální podmínky nebo výchovu. Zakrslý králík je nejoblíbenějším druhem pro domácí chov králíků a patří k nejrozmanitějším. Je velice čistotný a nemá příliš vysoké nároky na prostředí, potřebuje však dostatek pozornosti a každodenní péče. Během posledních let vystoupal zakrslý králík na přední pozice mezi domácí ...

Celý článek
Cestování s domácími mazlíčky do zahraničí Cestování s domácími mazlíčky do zahraničí

Plánujete dovolenou a chtěli byste si s sebou vzít i svého domácího mazlíčka? Poradíme vám, co vše bude potřeba před cestou zařídit.

Záleží kam bude chtít cestovat. V rámci Evropské unie jsou požadavky více méně sjednocené, pokud by jste chtěli vyjet za hranice Evropské unie, tak potom si nejdříve zjištěte požadavky dané země.

Hledejte hotely „Pet friendly“ označovány psí tlapkou. Budete mít pak...

Celý článek
Hmyz jako krmivo budoucnosti Hmyz jako krmivo budoucnosti

Pamlsky s hmyzím proteinem jsou nutričně vyvážené díky vysokému obsahu bílkovin, jsou hypoalergenní, mají antioxidační účinky a skvěle chutnají, to vše podporuje zdraví a pohodu Vašeho pejska.

V posledních letech stoupá zájem o využití hmyzu nejen v lidské potravě jako tzv. nová potravina, ale také jako krmivo, ve kterém je nejpřirozenějším zdrojem bílkovin pro většinu zvířat. Hmyz vždy byl, je a...

Celý článek