B2B
X

Doprava zdarma

Při objednávce nad 799 Kč

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

98 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 1300 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Novinky z blogu
Fretka jako domácí mazlíček Fretka jako domácí mazlíček

Fretka je malá a hbitá šelma, která je příbuzná kunám. Spolu se psem a kočkou patří mezi tři domestikované šelmy. Fretky jsou inteligentní, společenská a hravá zvířata, která se mohou stát skvělým domácím mazlíčkem, a která jsou vhodná pro chov v bytě. Fretka potřebuje dostatek prostoru, pohybu a pozornosti, aby byla spokojená a zdravá. Doporučuje se věnovat jí alespoň 2 hodiny denně.

 

KDE MÍT ...

Celý článek
Bozita - superprémiová krmiva z čisté švédské přírody Bozita - superprémiová krmiva z čisté švédské přírody

Švédsko je bohaté na divokou přírodu s jedinečnou faunou a mimořádně čistým vzduchem a vodou. Zemědělci zde používají méně chemikálií než jinde ve světě a chov zvířat se vyznačuje nízkou spotřebou antibiotik a nepoužíváním růstových hormonů, což zajišťuje suroviny nejvyšší kvality.

Produkty jsou vyvíjeny v souladu s jedním z nejpřísnějších zákonů o dobrých životních podmínkách zvířat na světě, kt...

Celý článek
Holistické krmivo pro psy a kočky Holistické krmivo pro psy a kočky

Holistické krmivo je druh krmiva pro domácí mazlíčky, které je navrženo tak, aby poskytovalo komplexní a vyváženou stravu, která podporuje celkové zdraví a pohodu zvířete. Holistická krmiva jsou považovány za špičku na trhu a poskytují opravdu to nejkvalitnější krmení pro psy a kočky všech plemen a věkových kategorií. Je to sice dražší záležitost, ale jakmile holistické krmivo vyzkoušíte, nebude c...

Celý článek
/seznamapi/postdata