B2B
X

Doprava zdarma

Při objednávce nad 799 Kč

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

95 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 1200 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Novinky z blogu
Péče o štěňata Péče o štěňata

Štěňata jsou roztomilá, velmi hravá, plná života a učenlivá. Pokud si pořídíte domů štěně, užijete si s ním spoustu radosti, ale také budete mít hodně zodpovědnosti. Štěňata potřebují správnou výchovu, péči a stravu, aby se z nich vyvinuli zdraví a šťastní psi. Zde je několik tipů, jak se starat o štěně.

 

Jak vychovat štěně?

Výchova štěněte je důležitá pro jeho budoucí chování a vztah s vámi i...

Celý článek
Čistý domov a krásná srst domácích mazlíčků -TESLA PetCare Station Pro TQ500 Čistý domov a krásná srst domácích mazlíčků -TESLA PetCare Station Pro TQ500

Chcete poskytnout svému mazlíčkovi tu nejlepší péči? Správná údržba srsti patří mezi důležité oblasti v péči o jeho zdraví. TESLA PetCare Station Pro TQ500 nabízí skvělé řešení pro stříhání, kartáčování a odsávání srsti s minimem hluku. S touto sadou můžete snadno a účinně udržovat srst svého kamaráda v optimální kondici a minimalizovat nepořádek a zbytečný stres.

 

Profesionální péče pro vašeho...

Celý článek
Péče o kočku – vše, co byste měli vědět Péče o kočku – vše, co byste měli vědět

Kočky jsou velmi oblíbenými domácími mazlíčky, které nám dělají společnost, baví nás a zlepšují náš život. Kočky jsou krásná, nezávislá stvoření a velmi čistotná, ale i tak potřebují naši pomoc, péči a lásku. V tomto článku se dozvíte, jak správně pečovat o kočku, co potřebuje k zdravému a šťastnému životu a jak řešit některé běžné problémy.

 

Jak dlouho spí kočka?

Kočky jsou známé tím, že hodn...

Celý článek