B2B
X

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 1400 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Novinky z blogu
Péče o psa: Jak správně pečovat o srst, zuby a uši psa Péče o psa: Jak správně pečovat o srst, zuby a uši psa

Psi jsou věrnými společníky a milovanými členy rodiny, kteří si zaslouží naši lásku a péči. Abychom zajistili jejich spokojenost a zdraví, je důležité se o ně správně starat. V tomto článku se zaměříme na různé aspekty péče o psa, od základní výživy a venčení až po specifické potřeby starých psů a psů po operaci.

 

 

 

 

 

 

Jak se starat o psa

Starost o psa zahrnuje mnoho pojetí, které za...

Celý článek
Péče o kotě: Kompletní příručka od krmení po hygienu Péče o kotě: Kompletní příručka od krmení po hygienu

Kočky jsou úžasná stvoření, která dokáží přinést do života radost a zábavu. Přivítání nového kotěte do vašeho domova je vzrušující zážitek, ale také vyžaduje určitou míru přípravy a péče. Abychom si toto pouto užili naplno, je důležité vědět, jak se o kočku správně starat. V tomto článku se zaměříme na základní péči o kotě a zodpovíme některé z nejčastějších otázek.

 

 

 

 

 

OBSAH

Základní...

Celý článek
Ragdoll kočka: Průvodce chovem, povahou a péčí Ragdoll kočka: Průvodce chovem, povahou a péčí

Ragdoll kočka patří mezi jedno z největších a nejvíce okouzlujících kočičích plemen. V překladu z angličtiny „rag doll“ znamená „hadrová panenka“, což toto plemeno dokonale vystihuje. Patří mezi polo dlouhosrsté kočky a je to velmi klidná, trpělivá a inteligentní kočka, která má přítulnou povahu a pro její nenáročnost je vhodná jako domácí mazlíček pro rodiny s dětmi i seniory, a také pro všechny,...

Celý článek
/seznamapi/postdata