B2B
X

Doprava zdarma

Při objednávce nad 799 Kč

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 1 000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Novinky z blogu
Hmyz jako krmivo budoucnosti Hmyz jako krmivo budoucnosti

Pamlsky s hmyzím proteinem jsou nutričně vyvážené díky vysokému obsahu bílkovin, jsou hypoalergenní, mají antioxidační účinky a skvěle chutnají, to vše podporuje zdraví a pohodu Vašeho pejska.

V posledních letech stoupá zájem o využití hmyzu nejen v lidské potravě jako tzv. nová potravina, ale také jako krmivo, ve kterém je nejpřirozenějším zdrojem bílkovin pro většinu zvířat. Hmyz vždy byl, je a...

Celý článek
Harper & Bone - objevte přírodní lahodné receptury Harper & Bone - objevte přírodní lahodné receptury

Krmivo Harper & Bone je připravováno pouze z toho nejlepšího čerstvého masa, ryb, zeleniny a ovoce, které jsou pečlivě vybírané ověřenými dodavateli. Krmivo je uvařené tak, aby si ingredience zachovaly své prospěšné živiny a přirozenou chuť, díky čemuž nedojde ke ztrátě nutričních hodnot.

 

Perfektně zdravé

Tým odborníků na výživu zvířat a veterináři pečlivě vytvářejí receptury krmiva tak, aby ...

Celý článek
Jezevčík dlouhosrstý – příjemný společník a rodinný kamarád Jezevčík dlouhosrstý – příjemný společník a rodinný kamarád

Jezevčíci patří mezi nejvšestrannější lovecké plemeno psů. Jezevčík je sice malý tělem, ale velký temperamentem, což je pro jeho práci norníka nezbytné. Mimo to jsou také vhodnými společníky do rodiny coby domácí mazlíčci nebo hlídači. A jsou vhodní k dětem. Hodí se pro majitele jakéhokoliv věku i založení, dokáží se přizpůsobit a jsou v podstatě nenároční.

Dlouhosrstí jezevčíci mají dlouhou srst...

Celý článek