799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

NUTRILOVE - poctivé české granule

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Filtrovat podle ceny
827,00 Kč 827,00 Kč
Sklady

Společnost Nutrilove vyrábí poctivé české granule , za kvalitu a chuť svých produktů by doslova dala „tlapku do ohně“. Klade důraz na výběr kvalitních surovin, včetně používání čerstvého kuřecího masa jako hlavního zdroje bílkovin. 

Veškeré receptury byly vyvinuty pod drobnohledem veterinárních lékařů a odborníků na výživu zvířat, produkty Nutrilove tak neobsahují žádné geneticky modifikované organismy, umělá dochucovadla ani konzervanty.

Všechny výrobky značky Nutrilove se vyrábí v České republice ve vlastních výrobních provozech společnosti Partner in Pet Food, která je evropským lídrem v oblasti výroby krmiv pro psy a kočky.

 

 

Logo Nutrilove

Nutrilove je moderní značka, která nabízí širokou škálu vysoce kvalitního kompletního krmiva pro psy a kočky. Značka nutrilove zahrnuje  rozsáhlý výběr různého suchého i mokrého krmiva pro psy a kočky , přičemž se všechny jeho druhy vyznačují stejně vysokou úrovní kvality. Jak už název značky napovídá, produkty  nutrilove  jsou kombinací péče o kvalitní výživu pro psy a kočky a lásky, kterou jim podáváním chutné potravy každý den poskytujeme. 

Nutrilove - komplení krmivo pro psy a kočkyZnačka  nutrilove  byla vytvořena speciálně pro takové majitele a chovatele psů a koček, kteří jsou si vědomi nejnovějších trendů ve výživě a kteří hledají  vysoce kvalitní potraviny s dokonale vyváženým poměrem živin  pro zajištění dobrého zdraví a kondice svých zvířecích společníků.

Produkty  nutrilove  jsou inovativní, jsou vyráběny za použití nejmodernějších technologií, včetně používání  čerstvého masa  jako jedné ze základních surovin. Vyznačují se  vysokým obsahem živočišných bílkovin (až 100 %)  s dokonale vyváženým poměrem obsahu bílkovin a tuku.

Podle současných trendů na trhu, které se týkají přirozených instinktů zvířat, mají mít psi a kočky takovou potravu, která je co nejpodobnější jejich potravě přirozené. Z toho důvodu produkty nutrilove neobsahují žádné geneticky modifikované organismy, umělá ochucovadla ani konzervanty.

Pro konkrétní produkty  nutrilove  byly vyvinuty  speciální receptury , které jsou vytvořeny přesně na míru věku zvířete, jeho životní fázi a úrovni aktivity tak, aby každému zvířeti dodaly dokonale optimalizované složení živin a abychom si mohli skvělou fyzickou kondici našich zdravých zvířecích společníků dlouho užívat.

Všechny produkty značky  nutrilove  se vyrábějí ve vlastních výrobních provozech společnosti Partner in Pet Food, jež je evropským lídrem v oblasti výroby krmiv pro psy a kočky. Receptury byly vyvinuty zkušenými odborníky na výživu zvířat, pod přísným dohledem veterinárních lékařů a ve spolupráci s nimi, přičemž testy chutnosti prováděné nezávislými mezinárodními výzkumnými ústavy potvrdily, že  našim psům a kočkám přijdou produkty nutrilove vynikající.

 

Když svému psovi či kočce nabídnete vysoce kvalitní a lahodná krmiva  nutrilove , která budou přesně odpovídat jejich potřebám, můžete si být jisti, že svému zvířecímu společníkovi dáváte přesně to, co potřebuje. A pokud ke krmivu přidáte i nějaký čas pro každodenní zábavu a potěšení s vaším psím či kočičím přítelem, pak si naplno užijete radost ze společných chvil.

 

 

 

zobrazit celý text...
minimalizovat text článku...

Nutrilove pes Junior Large fresh kuřecí 12 kg NÁHRADNÍ OBAL

13195
skladem 7 ks
827,00 Kč
ks