Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb
+420 739 593 507
Můj účet
Přihlášení
Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
JUKO Petfood s.r.o. (https://www.juko-krmiva.cz/)
Úvod / Rady a tipy

Rady a tipy

1 2 3 4

18.06.2015Příběh fenky Máji: Velké problémy s trávením zmizely díky speciálnímu krmivu

Dokážete si představit, jak by vám bylo, kdybyste každý druhý oběd nestrávili, ale místo tohopřišlo zvracení a další obtíže? Asi byste si zanadávali, zašli k lékaři a hledali řešení, co jíst, aby se to neopakovalo.

Fenka kříženého maltézského pejska Mája si sama vybrat svou stravu nemohla a byla odkázána na péči své majitelky, paní Dagmar ze Zlína. Ta naštěstí našla řešení a Mája je dnes v pohodě.

pokračování článku

20.05.2015Rožšiření řady OPTIMAnova o další GRAIN FREE produkty

V rodině je třeba si pomáhat. Stejně tak to cítí i rodinná firma Visán ve vztahu ke svým zákazníkům. A tak, aby ulehčili život vzrůstajícímu počtu zvířat trpících potravinovými alergiemi a intolerancemi, vyvinuly a nyní uvádí na trh nové Grain free produkty těch nejvyšších kvalit.

pokračování článku

15.04.2015Hledáte velkoobchodního dodavatele pro váši prodejnu krmiv a chovatelských potřeb?

U nás jste na správné adrese. Jako velkoobchod působíme již od roku 1996. S většinou našich dodavatelů spolupracujeme dlouhodobě. Neustále však nabízené portfolio produktů rozšiřujeme a noví dodavatele přibývají.

pokračování článku

10.03.2015ARGANDA DEL REY - RODINNÁ TRADICE VÝROBY KRMIV

Rodinnou společnost Visán, výrobce krmiv pro domácí zvířata, založil roku 1928 Vincente Sancho. V roce 2011 otevřel jeho vnuk Javier Sancho nový výrobní závod s nejmodernější technologií výroby v Evropě. Továrna se nachází nedaleko Madridu. Za dobu své působnosti se stala značka Visán synonymem kvality a výjimečnosti. Protože Visán naslouchá svým zákazníkům, vyvinul a uvedl před nedávnem na trh nový koncep výživy –OPTIMAnova. Za tímto krokem však následuje další a tak se v letošním roce dočkáme rozšíření řady o žádané novinky.

pokračování článku

01.06.2014Visán příchází s novým konceptem výživy OPTIMAnova

Španělská společnost Visán, výrobce krmiv pro domácí zvířata, působí na trhu již řadu let. V roce 2011 otevřela nový výrobní závod s nejlepší technologií výroby v Evropě, která jí umožňuje využívat jedinečné způsoby výroby krmiv pro psy a kočky. Za dobu své působnosti na tuzemském trhu se stala značka Visán synonymem kvality a výjimečnosti. Protože Visán naslouchá svým zákazníkům, přichází na trh s novým konceptem výživy - Optimanova.

pokračování článku

1 2 3 4
Kategorie zboží
Zobrazené:
kategorie | skupiny VO
  Nahoru

Další

Hodnocení zákazníků
17.09.2019
spolehlivý rychlý
17.09.2019
možné dodatečně upravit objednávku
15.09.2019
vše ok,včetně pana Trávníčka...
12.09.2019
Nakovali jsme zde již několikrát a vždy jsme byli spokojeni
Více hodnocení