Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb
+420 739 593 507
Můj účet
Přihlášení
Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
JUKO Petfood s.r.o. (https://www.juko-krmiva.cz/)
Úvod / Rady a tipy

Rady a tipy

1 2 3 4

09.12.2015Jak správně pečovat o psa?

Péče o psa pro některé chovatele začíná plnou miskou a končí venčením. Přestože by toho pro své čtyřnohé mazlíčky měli dělat víc, i v těchto činnostech se často dopouští velkých chyb. Správně pečovat o psa není jednoduché ani samozřejmé, proto jsme pro Vás připravili několik základních rad.

pokračování článku

04.12.2015Jak správně pečovat o kočku?

Péče o kočku? Spousta chovatelů si myslí, že si prostě pořídí domů kočičku a ono to celé tak nějak vyplyne. Někteří lidé jsou opravdu přirozenými talenty a v péči o kočku se sami najdou, jiní však stále opakují základní chyby, které neprospívají ani jim, ani samotným kočkám. Jakým směrem byste se při správné péči měli vydat, Vám poradíme v následujícím článku.

pokračování článku

01.12.2015Jak vybrat nejkvalitnější granule? Ptáme se odborníka

Na trhu je spousta granulí různých cenových kategorií, což některým chovatelům může při výběru způsobovat vrásky na čele. Pokud se i vy ztrácíte v nabídkách granulí pro vašeho psího nebo kočičího mazlíčka, pak jste tady správně. Na všechny důležité otázky, nad kterými jste si doposud lámali hlavu, jsme se zeptali odborníka – pana Erika Újezdského, jednatele společnosti JUKO petfood s.r.o.

pokračování článku

24.11.2015NATURO - vysoce kvalitní přírodní krmivo

Irská společnost Mackle uvádí prostřednictvím společnosti JUKO petfood na český a slovenský trh svoji superprémiovou holistickou řadu mokrých krmiv Naturo.

Krmivo bylo vyvinuto předními odborníky na výživu, odzkoušeno a s úspěchem uvedeno na domácím trhu. Výpovědi dosavadních zákazníků lze nalézt na webových stránkách: https://www.naturopetfoods.com/en/our-community/testimonials

 

pokračování článku

23.11.2015Optimanova: Špičkové krmivo pro psy a kočky s až 75% podílem kvalitního masa

Máte doma pejska nebo kočku a rádi byste svému zvířecímu kamarádovi dopřáli to nejlepší krmivo? Tak by měl jednat každý majitel zvířete, nicméně jen někteří vědí co je pro zvíře skutečně nejlepší. Pokud se vám stalo, že váš mazlíček krmivo odmítá, nezlobte se na něj. Psi a kočky nejsou vybíravá stvoření, ale na druhou stranu moc dobře poznají kvalitu. Vycítí původ surovin a shledají-li, že s nimi něco není v pořádku, krmiva se nedotknou. K nejčastějším příčinám patří vysoký podíl chemických látek (dochucovadel) a nízký obsah kvalitního masa. Jak z toho ven? Přesedlejte na krmivo Optimanova.

pokračování článku

19.11.2015I váš pes si zaslouží kvalitní a chutná krmiva

Výživa psů je pro mnoho majitelů tématem vášnivých diskuzí. Někteří se spoléhají výhradně na značková krmiva, jiní koupí první granule, na které jim v regálu supermarketu padne pohled, a další zase dávají psovi zbytky od vlastního obědu, což rozhodně není ideální varianta. Kvalitní krmiva totiž dodají psovi nejen všechny potřebné živiny ve správných poměrech, ale jsou také lépe stravitelné, psovi tedy stačí menší množství potravy. Efekt krmiva pak sami poznáme na kvalitě, lesku a línavosti srsti i na tělesné kondici a vitalitě našeho psa.

pokračování článku

11.11.2015Co dělat, když pes nežere granule? Má k tomu důvod!

Síla reklamy je mocná a projevuje se i v tak specifických odvětvích jako je krmivo pro psy. Televize a další média nás masírují reklamními spoty a snaží se nás přesvědčit, že právě ten či onen produkt je zaručeně nejlepší. Jaké je pak překvapení páníčka, když zjistí, že jeho svěřenec „špičkovými“ (aneb tak jsou prezentovány) granulemi pohrdá a nechce je žrát. Je to i váš případ a netušíte, kde je chyba? Pokud váš pes nežere granule, vězte, že k tomu má pádný důvod. Máte za to, že jste domů přinesli to nejlepší krmivo, ale váš čtyřnohý mazlíček o něj ani nezavadí. Případně mu nesvědčí ze zdravotního hlediska. To samozřejmě není normální, protože psi vybíraví nejsou.

pokračování článku

09.11.201510 věcí, které potřebujete vědět o chovu psů

Starat se řádně o pejska může být nelehkým úkolem nejen pro začínající chovatele, ale také pro pejskaře, kteří sice již mají nějaké zkušenosti, ale ignorují pár základních věcí, které by o chovu psů měli vědět. O jaké věci se jedná, shrneme v jednoduchém manuálu.

pokračování článku

06.11.2015Chováte kočku? 10 věcí, které musíte znát

Všichni bychom chtěli svou kočku chovat tak, aby byla zdravá, šťastná a spokojená po všech stránkách. Základním předpokladem, abychom toho dosáhli, je znalost a dodržování několika bodů, které jsou popsány v následujícím článku.

pokračování článku

04.11.2015Věnujte dostatečnou pozornost výběru granulí pro psa!

Máte doma psího mazlíčka a chtěli byste, aby se u vás měl co nejlépe? I u psů platí, že láska a spokojenost prochází žaludkem. Není to jen o nich – kvalitní krmivo je zárukou, že váš pes bude nejen zdravý, ale také ve skvělé kondici. Nedělejte ve výběru krmiva stejné chyby jako nezodpovědní chovatelé. Poradíme vám, na co si musíte při výběru granulí dávat pozor, abyste vybrali ty doopravdy vhodné.

pokračování článku

02.11.2015Složení krmiva pro psy, aneb jak poznat kvalitní granule

Na současném trhu existuje nepřeberné množství krmiva pro psy. Jak ale poznat to kvalitní? V následujícím článku Vám pomůžeme zaměřit se na ty správné složky, které by krmivo obsahovat mělo, a které naopak ne.

pokračování článku

29.10.2015Pořizujeme si pejska aneb Manuál pro začínajícího pejskaře

Pokud si chcete pořídit svého prvního pejska, měli byste znát a mít pár základních věcí, bez kterých se následně neobejdete. Se psem přichází velká zodpovědnost, avšak také mnohem větší zábava a každodenní radosti, bez kterých by si každý správný pejskař už nedokázal svůj život představit. Musíte si uvědomit, že vše pro psa sice pořídíte za určité finanční prostředky, avšak větší počáteční investice se vám bohatě vrátí v podobě spokojeného psa.

pokračování článku

26.10.2015Pořizujete si koťátko? Přečtěte si, co vše budete potřebovat

Přivést si domů roztomilé a hravé koťátko se neobejde bez řádných příprav. Musíte mu nachystat pohodlný pelíšek na spaní a odpočinek, pár kočičích hraček a především kvalitní krmivo pro koťata. Neopomeňte ani další příslušenství pro péči o kočky, jako je například toaleta, přepravka nebo průchozí dvířka.

pokračování článku

22.10.2015Nevíte čím krmit vaši kočku? Dbejte především na správné složení stravy

Vybrat správné krmení pro kočky není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Cena krmiva nemusí vždy odpovídat jeho kvalitě, a tak je nutné zaměřit se především na složení, které je uvedeno na obalu. Co má ale kvalitní krmivo pro kočku obsahovat? To vám poradíme v následujícím článku.

pokračování článku

20.10.2015Jak vybrat správné hypoalergenní krmivo

Alergie na některou ze složek stravy může vašemu zvířeti způsobit nadměrné línání, zvracení nebo průjem. Samotnými alergeny přitom můžou být i zdánlivě obyčejné složky stravy jako třeba obilniny, lepek či kukuřice. Alergii bohužel nelze vyléčit, výběrem vhodného krmiva pro alergickou kočku nebo psa však můžete příznaky utlumit a zároveň jim předcházet. Na co se zaměřit při výběru správného hypoalergenního krmiva se dozvíte v následujícím článku.

pokračování článku

16.10.2015Línání, lámající se drápky? Zamyslete se nad vhodnými doplňky stravy

Nejen lidé, ale také domácí mazlíčci trpí stále častěji na různé alergie, kožní problémy a další onemocnění, která jim i vám znepříjemňují každodenní život. Tyto problémy jsou však často způsobeny pouze nedostatkem potřebných vitamínů a minerálů, které je nutné průběžně doplňovat. Jaké doplňky stravy pro psy a kočky tak zvolit s ohledem na jejich potíže se dozvíte v následujícím článku.

pokračování článku

15.10.2015Každý pes je unikát, potřebuje tak kvalitní krmivo na míru!

Existuje pár základních pravidel, díky kterým poznáte, jestli doma vašeho pejska krmíte kvalitním krmivem, či nikoliv. Pokud však vaše krmivo obsahuje vysoký podíl masa, sacharidů a vitamínů, dbát byste měli také na vhodnost právě pro danou rasu. Jak správné krmivo právě pro vašeho mazlíčka poznat? Čtěte dál

pokračování článku

08.10.2015Správná výživa vašeho mazlíčka v několika krocích

Máte doma kočičku nebo pejska a nevíte si rady se správným krmením? Pak jsme právě pro vás připravili návod, který vám pomůže zvolit ideální výživu pro vašeho čtyřnohého mazlíčka.

pokračování článku

01.10.2015Je vhodná změna granulí u psa?

Pokud jste majitel psa, určitě už jste alespoň jednou stáli před rozhodnutím, zda změnit vašemu čtyřnohému mazlíčkovi granule. V následujícím článku vám poradíme, kdy je to vhodnou volbou, a kdy naopak ne.


pokračování článku

17.09.2015Balení zdarma? S IMAGINE ano!

Poznejte IMAGINE, teď je ta správná chvíle, nejen proto, že můžete dostat balení zdarma, ale hlavně proto, že můžete svému čtyřnohému příteli dát skutečně výborné krmivo. Důvodů proč něco takového můžeme bez obav říci je několik:

pokračování článku

25.08.2015Přibírá vaše kočka na váze a nevíte si rady? Poradíme vám!

U koček žijících doma se nadváha stává jedním z nejčastějších problémů. Kočky nemají dostatek pohybu, a do toho je páničci často rozmazlují laskominami. Pokud si všimnete, že i vaše kočka začne přibírat na váze, měli byste tento problém začít řešit. Naštěstí v dnešní době existuje celá řada rad, jak kočkám s nadváhou pomoci. V následujícím článku se dozvíte zaručené tipy, jak bojovat s kočičí obezitou.

pokračování článku

24.08.2015Vyřešte kočičí bezoáry jednou provždy

Kočky jsou velice čistotné, při svém každodenním umývání však mohou slíznout velké množství uvolněných chlupů. Pokud se do žaludku dostanou příležitostné chuchvalce, je to v pořádku. Problém nastává, když se chlupy začnou v žaludku hromadit. Nadměrná tvorba těchto bezoárů poté způsobuje podráždění žaludku a nechutenství. Poradíme vám hned několik způsobů, jak vaší kočce pomoci od tvorby nepříjemných bezoárů.

pokračování článku

19.08.2015Trápí vašeho pejska bolesti kloubů?

Máte doma pejska? Býval váš mazlíček celý život vitální, běhal, skákal a radoval se z každého pohybu? Nyní však stále polehává a každý pohyb jej bolí? Možná vám již váš veterinář řekl, že váš nejlepší přítel má problémy s klouby. Ptáte se co teď? Co máte udělat pro to, aby bylo vašemu pejskovi lépe? Zaměřte se na krmivo, neboť správná výživa na klouby pro psy je základ.

pokračování článku

08.07.2015Má váš pes nadváhu? Dbejte následujících pokynů a zachraňte mu život

Nadváha u psa je ještě nebezpečnější než u lidí, pouhé kilo navíc pro něj může znamenat vážné zdravotní problémy. Jak jim přecházet, nebo jakou zavést dietu? Poradíme Vám.

Nadváha negativně ovlivňuje kvalitu života vašeho psa – ohrožuje zdraví, poškozuje klouby, ale také velkým okolním tlakem ohrožuje vnitřní orgány. To všechno může znamenat zkrácení psího života až o několik let. Pokud má váš pes sklon k přibírání na váze, nebo problémy s nadváhou, měl by dostávat vyváženou stravu, která neobsahuje více kalorií, než potřebuje.

pokračování článku

18.06.2015Příběh fenky Máji: Velké problémy s trávením zmizely díky speciálnímu krmivu

Dokážete si představit, jak by vám bylo, kdybyste každý druhý oběd nestrávili, ale místo tohopřišlo zvracení a další obtíže? Asi byste si zanadávali, zašli k lékaři a hledali řešení, co jíst, aby se to neopakovalo.

Fenka kříženého maltézského pejska Mája si sama vybrat svou stravu nemohla a byla odkázána na péči své majitelky, paní Dagmar ze Zlína. Ta naštěstí našla řešení a Mája je dnes v pohodě.

pokračování článku

1 2 3 4
Kategorie zboží
Zobrazené:
kategorie | skupiny VO
  Nahoru

Další

Hodnocení zákazníků
15.06.2019
Spokojenost 100% rychlost dodání,dodržení stavené doby dodání
10.06.2019
Rychle dodaní, spolehlivost. Dárek k nákupu velice potešil.
10.06.2019
Objednání bez problému, doručení bez problému, doprava zdarma, cena přiměřená.
05.06.2019
Naprostá spokojenost.
Více hodnocení